Apartmány Panorama Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Ötztal - Sölden
Město:
Längenfeld
Vzdálenost z Prahy:
565 km
Vzdálenost z Brna:
650 km
Nejbližší sjezdovka:
do 20 km od ski areálu
Skibus:
do 200 m

Apartmánový dům se nachází v klidné a slunné části městečka Längenfeld. V okolí je množství restaurací a přímo naproti domu se nachází supermarket. Nástupní stanice lanovky Giggijochbahn, kterou se dostanete k ledovcům Rettenbach a Tiefenbach je vzdálená 12 km od apartmánů. Zastávka skibusu se nachází 50 m od domu. Skibus je zdarma pro držitele platného skipasu. Běžkařské dráhy jsou cca 300 m od domu. V Längenfäldu se také nachází osvětlená běžkařská dráha, která je 9 km dlouhá.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • vlastní rozsáhlé wellness centrum s bazénem
 • komfortně zařízené apartmány až pro 7 osob
 • moderně vybavená kuchyňka
 • Wi-Fi připojení zdarma
 • donáška čerstvého pečiva k snídani
 • zastávka skibusu u domu
 • prodej skipasů na recepci
 • běžkařské trasy v blízkosti domu

Nevýhody

 • vzdálenost od lyžařského areálu

Termíny a ceny

Vybavení

Apartmánový komplex nabízí 19 apartmánů, které jsou moderně a komfortně zařízené. Každý apartmán má kompletně vybavenou kuchyňku s moderními spotřebiči, balkon nebo terasu a všechny jsou nekuřácké. K dispozici je rozsáhlé wellness centrum s vnitřním bazénem s vodopádem, různými saunami a odpočinkovou zónou, kde se můžete zrelaxovat po dni na lyžích, běžkach či snowbordu. Večer můžete navštívit některou z místních restaurací a ochutnat tyrolské speciality.
Praktické: recepce s prodejem skipasů, lyžárna, Wi-Fi zdarma, domácí mazlíček povolen za příplatek, parkoviště zdarma

Aktivity

200 m od domu je pizzerie, 1 km restaurace Dorfwirt, která pořádá večery s živou hudbou, 1,5 km nově zrekonstruovaný hostinec Die Sünderalm v tradičním tyrolském stylu, kde si můžete pochutnat na tradičních specialitách.

Wellness

Krytý bazén s vodopádem a masážními tryskami (30°C, 50 m2), vyhřívaná lavice (37°C), finská sauna (95°C), turecká parní lázeň (45°C), infrasauna Physiotherm, odpočinková místnost, solárium (za příplatek); bazén je otevřený v době od 7:00 do 21:00 hod. a sauny od 17:00 do 21:00 hod., děti do 14 let mají vstupu do saun zakázán. Termální lázně AQUA DOME se nachází 500 m od domu - zdánlivě plovoucí visuté bazény, svět saun, 25 m plavecký bazén, fitness s nejmodernějším vybavením, dětský vodní svět "Alpská Noemova Archa", samoobslužná restaurace s širokým výběrem jídel.

Stravování

Bez stravy: každý apartmán má vlastní kuchyňku k přípravě jídla. Možnost donášky čerstvého pečiva k snídani (kromě neděle a státních svátků).

Pro děti

K zapůjčení: dětská postýlka, dětská židlička.

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu 3 EUR/osoba starší 15 let/noc
 • závěrečný úklid 50 EUR/apartmán do 50 m2, 55 EUR/apartmán nad 50 m2
 • každá další osoba v apartmánu 26 EUR/noc
 • příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 9 EUR/noc (bez stravy)
 • solárium 5 EUR/15 min.

Cena zahrnuje

 • ubytování bez stravy
 • ložní prádlo, ručníky a ručníky do sauny
 • vstup do wellness centra
 • Wi-Fi připojení
 • donáška čerstvého pečiva
 • parkování

Vybavení pokojů

Apartmán Typ A 2-4 osoby (45 m2): ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kompletně vybavená kuchyňka (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar), koupelna s vanou, WC, fén, TV, telefon, rádio, Wi-Fi připojení, balkon nebo terasa.
Apartmán Typ B pro 4-6 osob (56 m2): ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěma oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kompletně vybavená kuchyňka (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar), koupelna s vanou, WC, fén, TV, telefon, rádio, Wi-Fi připojení, balkon nebo terasa.
Apartmán Typ C pro 4-6 osob (70 m2): dvě ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kompletně vybavená kuchyňka (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar), koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, koupelna se sprachovým koutem, WC, fén, TV, telefon, rádio, Wi-Fi připojení, balkon nebo terasa.
Apartmán Typ D pro 4-7 osob (75 m2): ložnice s manželským lůžkem, ložnice s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kompletně vybavená kuchyňka (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar), koupelna s vanou, WC, fén, TV, telefon, rádio, Wi-Fi připojení, balkon nebo terasa.
Apartmán Typ E pro 2-4 osoby (50 m2): ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kompletně vybavená kuchyňka (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar), koupelna s vanou, WC, fén, TV, telefon, rádio, Wi-Fi připojení, balkon nebo terasa.
Apartmán Typ Ötztal pro 4-6 osob (70 m2):  dvě ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kompletně vybavená kuchyňka (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar), koupelna s vanou, oddělené WC,  koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, TV, telefon, rádio, Wi-Fi připojení, balkon.
Apartmán Typ Landhaus pro 4-6 osob (65 m2): dvě ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kompletně vybavená kuchyňka (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar), koupelna s vanou, oddělené WC,  koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, TV, telefon, rádio, Wi-Fi připojení, balkon.
Apartmán Typ Tirol pro 4-6 osob (70 m2): dvě ložnice s manželským lůkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kompletně vybavená kuchyňka (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar), dvě koupelny se sprchovým koutem, WC,  koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, TV, telefon, rádio, Wi-Fi připojení, balkon nebo terasa.
Apartmán Typ Längenfeld pro 2-4 osoby (55 m2): ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kompletně vybavená kuchyňka (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar), koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, TV, telefon, rádio, Wi-Fi připojení, balkon nebo terasa.

Další ubytování v okolí Apartmány Panorama