Apartmány La Gran Becca Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Breuil - Cervinia
Město:
Breuil-Cervinia
Vzdálenost z Prahy:
1016 km
Vzdálenost z Brna:
1154 km
Nejbližší sjezdovka:
do 19,0 km

Apartmány La Gran Becca se nacházejí v obci Antey Saint André a jsou vzdáleny 20 km od nejbližší sjezdovky.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

  • možnost dovolené s domácím mazlíčkem (za příplatek)

Nevýhody

  • ve větší vzdálenosti od sjezdovky

Termíny a ceny

Vybavení

Apartmány La Gran Becca nabízejí ubytování zařízené v typicky horském stylu. Součástí pobytu je parkoviště, lyžárna a Wi-Fi připojení po celém areálu. Každý apartmán má vlastní plně vybavenou kuchyň, balkon a přízemní pokoje vlastní kus zahrady. Pokud nebudete mít chuť vařit, můžete si zajít do restaurace, která je vzdálená pouze 20 metrů od ubytování a hosté apartmánů La Gran Becca mají 20% slevu.
Praktické: Wi-Fi zdarma, lyžárna, parkování, domácí mazlíčci jsou povoleni (za příplatek).

Vybavení pokojů

Apartmán BILO s jednou ložnicí (45 m2): pro 2 – 5 osob, manželská postel, rozkládací pohovka, jednolůžková postel, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, telefon, satelitní LCD TV, Wi-Fi, balkon, krb, myčka na nádobí, pračka.
Apartmán TRILO se dvěmi ložnicemi (60 m2): pro 2 - 8 osob, manželská postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, možnost přistýlky, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, telefon, satelitní LCD TV, Wi-Fi, balkon, krb, myčka na nádobí, pračka.
Apartmán QUADRI se třemi ložnicemi (70 m2): pro 2 - 9 osob, 2x manželská postel, 2x jednolůžková postel, rozkládací pohovka, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, telefon, satelitní LCD TV, Wi-Fi, balkon, krb, myčka na nádobí, pračka.
Apartmán PENTA se čtyřmi ložnicemi (115 m2): pro 2 – 14 osob, 4x manželská postel, 3x jednolůžková postel, rozkládací pohovka, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, telefon, satelitní LCD TV, Wi-Fi, balkon, krb, myčka na nádobí, pračka.

Stravování

Vlastní.

Cena zahrnuje

  • ubytování v apartmánech
  • lyžárnu
  • Wi-Fi
  • parkování

Cena nezahrnuje

    • ložní prádlo a ručníky (na vyžádání a za poplatek)

    Další ubytování v okolí Apartmány La Gran Becca