Aparthotel Rainerhof Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Salzburger Sportwelt Amadé
Město:
Flachau
Vzdálenost z Prahy:
450 km
Vzdálenost z Brna:
510 km
Nejbližší sjezdovka:
do 750 m

Útulný a elegantní Aparthotel Rainerhof se nachází nedaleko několika lanovek. Naleznete v něm pohodlí a přátelské rodinné prostředí. K lanovkám a do centra města se dostanete pohodlně pěšky během pár minut.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • v blízkosti několika lanovek
 • originální snídaně z nejkvalitnějších surovin
 • přátelské prostředí pro pobyt se psy
 • přiměřené ceny za ubytování
 • apartmány mají vlastní kuchyňku
 • hotelový shuttel

Nevýhody

 • menší wellness

Termíny a ceny

Vybavení

Majitelé hotelu, manželé Fischbacherovi, se starají o to, aby jejich hosté dostali přesně to, co od radostné zimní dovolené očekávají. Hostům jsou neustále k dispozici a dokonce je i sami obsluhují. Můžete se tak těšit na skvělou péči a rady zkušených rodáků, který vám zcela jistě dají tip na ty nejlepší zimní lokace v okolí. Hotel vytvořili k pohodlnému odpočinku a pocitu domova i mimo domov. Můžete se těšit na útulné pokoje a apartmány, příjemné wellness a krásnou jídelnu, v které se podavají nejlahodnější snídaně.
Praktické: dovolen pobyt se psy.

Wellness

Útulné wellness se skládá z jedné sauny a relaxační místnosti. Jeho obrovskou výhodou je, že si jej užijete v naprostém soukromí. Je připraveny vždy pro hosty, který si jej zamluvily na daný čas. Můžete se tak těšit na poklidnou relaxaci jen s vašim nejbližší člověkem či rodinou.

Vybavení pokojů

V základním vybavení všech pokojů a apartmánů naleznete koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, fén, župany, kosmetické přípravky, wifi připojení, telefon, TV. 
Dvoulůžkový pokoj (20m2): 2-3 osoby, možnost přidat přistýlku, některé mají pracovní stůl.
Apartmá (30m2): 2-3 osoby, vlastní kuchyňka, nádobí, vařič, mikrovlnná trouba, kávovar,  posezení, balkon, 
Apartmá s ložnicí(45m2): 3-5 osob, ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vlastní kuchyňka, nádobí, vařič, mikrovlnná trouba, kávovar, posezení.
Apartmá se dvěma ložnicemi (62m2): 5-7 osob, dvě ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vlastní kuchyňka, nádobí, vařič, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, kávovar, posezení, dvě koupelny, samostatná toaleta, balkon. 
Apartmá se třemi ložnicemi (110m2): až 10 osob, dvě poschodí, tři ložnice, obývací pokoj s vlastní kuchyňkou, nádobí, vařič, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, kávovar, posezení, dvě koupelny, samostatná toaleta, balkon.

Stravování

Stravování formou snídaní. Hotelové snídaně jsou mistrovské dílo, které rozhodně stojí za to okusit! Můžete se těšit na nepřeberné množství kvalitních lokálních pochoutek. Jsou podávány formou bohatého bufetu, z kterého si můžete vybrat na co jen dostanete chuť. Jsou podávány slané i sladké varianty. Vše připraveno originálním nečekaným způsobem, který předčí vaše očekávání. Na večeři si můžete zajít do nedalekých restaurací, na které vám majitelé s radostí dají doporučení. Všechny apartmány mají navíc vlastní kuchyňku, v které si můžete připravovat vlastní jídlo. 

Cena zahrnuje

 • ubytování se snídaní
 • apartmány s vlastní kuchyní
 • wifi připojení
 • vstup do wellness

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu € 2,50/noc/osoba od 15 let
 • příplatek za psa € 10,00/noc

Další ubytování v okolí Aparthotel Rainerhof