AlpHotel Taller Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Vzdálenost z Prahy:
754 km
Vzdálenost z Brna:
818 km
Nejbližší sjezdovka:
do 600 m

Alphotel Taller se nachází ve Folgaridě, jen 600 metrů od lanovek Belvedere a Folgarida, které vás dopraví na sjezdovky v pohoří Brenta.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • v krátké vzdálenosti od sjezdovky
 • wellness centrum

Nevýhody

 • vyšší ceny odpovídající kvalitě poskytnutých služeb

Termíny a ceny

Vybavení

AlpHotel je hotel, který nabízí rodinný přístup a kvalitní ubytování v okolí Dolomitů Brenta. Skvělý odpočinek si můžete dopřát v hotelovém wellness centru, které nabízí sauny, turecké lázně a mnoho dalšího. Z hotelové restaurace se vám naskytne neuvěřitelný výhled na okolní hory a ochutnat zde můžete středomořská jídla a typické horské speciality. Příjemné posezení vám nabídne i hotelová čajovna.
Praktické: Wi-Fi zdarma, lyžárna, parkování, domácí mazlíčci nejsou povoleni, trezor, výtah, možnost rezervace lyžařské výuky, možnost zapůjčení lyžařského vybavení.

Aktivity

Hotelový bar, hotelová restaurace, čajovna, společenské prostory.

Wellness

Krytý bazén, masáže (za příplatek), péče o tělo (za příplatek), vířivka, solárium (za příplatek), sauna, fitness centrum, parní lázeň, relaxační místnost (děti jsou limitovány věkem).

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj "Confort" (23-23 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko nebo dvě oddělená lůžka, možnost dvou přistýlek, koupelna se sprchou, WC, fén, minibar, trezor, telefon, TV, Wi-Fi, většina pokojů s balkonem.
Dvoulůžkový pokoj "Romantik" (20 - 23 m2): pro 2-3 osoby, dvoulůžko, možnost jedné přistýlky, koupelna se sprchou, WC, fén, minibar, trezor, telefon, TV, Wi-Fi, většina pokojů má balkon.
Dvoulůžkový pokoj "Standard" (15 - 16 m2): pro 2 osoby, francouzské dvoulůžko (140 cm), koupelna se sprchou, WC, fén, trezor, telefon, TV, Wi-Fi, balkon.
Suite "Sasso Rosso" (50 m2): pro 2-6 osob, 1x obývací pokoj s pohovkou, stolem a třemi křesly (možnost rozložit na tři přistýlky) a 1x dvoulůžková ložnice, koupelna se sprchou, fén, minibar, trezor, Wi-Fi, balkon.
Suite "Del Brenta" (40 m2): pro 2 osoby, prostorná koupelna se sprchou, vanou a jacuzzi, WC, fén, kávovar, minibar, trezor, telefon, TV, Wi-Fi, balkon.
Suite "Cima Sassara" (40 m2): pro 2-4 osoby, 1x obývací pokoj s pohovkou pro 1-2 osoby, 1x dvoulůžková ložnice, kávovar, TV, koupelna se sprchou, fén, WC, druhá koupelna se sprchou, vanou a jacuzzi, minibar, trezor, Wi-Fi, balkon.
Suite "Arnica" a Suite "Cima Nana" (30 m2): pro 2 osoby, prostorná koupelna s hydromasážní sprchou, WC, fén, kávovar, minibar, trezor, telefon, TV, Wi-Fi, balkon.
Suite "Cielo Alto" (50 m2): pro max.5 osob, "noční zóna" s dvoulůžkem a možností jedné přistýlky, "denní zóna" - obývací pokoj s pohovkou pro 1-2 osoby, prostorná koupelna s hydromasážní sprchou, WC, fén, kávovar, minibar, trezor, telefon, TV, Wi-Fi, balkon.
Suite "La Cort" (38 m2): pro 2-4 osoby, 1x dvoulůžková ložnice, 1x obývací pokoj s pohovkou pro 1-2 osoby, kávovar, prostorná koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, minibar, trezor, Wi-Fi.

Stravování

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky). Snídaně se podávají formou bufetu, odpolední svačinka podávaná mezi 15-17 hod. se sladkými a slanými pochutinami, ovocným džusem a čajem a večeře jsou formou výběru z menu.

Pro děti

Hlídání dětí, dětský koutek,  dětský klub pro děti od 4 do 12 let.

Cena zahrnuje

 • polopenzi
 • lyžárnu
 • Wi-Fi
 • parkování
 • vstup do wellness

Cena nezahrnuje

 • pobytová taxa 1,80 EUR/osoba od 13 let/noc
 • masáže, procedury
 • privátní hlídání dětí

Další ubytování v okolí AlpHotel Taller