Almdorf Seinerzeit Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Vzdálenost z Prahy:
498 km
Vzdálenost z Brna:
437 km
Nejbližší sjezdovka:
do 10,0 km

Almdorf Seinerzeit se nachází v nadmořské výšce 1 400 metrů v pohoří Nockberge. Nejbližší lanovka se nachází 10 km od ubytování. K lanovce se dostanete pomocí auta nebo taxíků.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

  • krásné a prostorné chatky
  • privátní wellness

Nevýhody

  • ve větší vzdálenosti od sjezdovek

Termíny a ceny

Vybavení

Almdorf Seinerzeit poskytuje netradiční ubytování, které kombinuje prvky moderní s prvky historickými. Nevšedním zážitkem pro vás jistě budou starodávné pece a kamna, které donedávna používali naše babičky. Největším bonusem jsou wellness prvky, ve kterých si báječně zarelaxujete a načerpáte nové síly. Na závěr skvěle prožitého dne ochutnáte v místní restauraci tradiční korutanské pokrmy a zapijete je kvalitním vínem z místního sklepa. Almdorf Seinerzeit je skvělým místem pro příjemně strávenou dovolenou.
Praktické: Wi-Fi přípojení zdarma, parkování.

Aktivity

Vinný sklep, restaurace.

Wellness

Masáže a kosmetické služby, panoramatická sauna, finská sauna, bylinná sauna, venkovní vířivka.

Vybavení pokojů

Alpine Hut (75 m2): pro 4 osoby, 2x dvoulůžková postel, 2x koupelna se sprchou nebo vanou, WC, obývací pokoj, otevřený krb, plně vybavená kuchyňka.
Alpine Hut „Alpetta“ (75 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel, koupelna s vanou a sprchou, WC, obývací pokoj, otevřený krb, plně vybavená kuchyňka, infračervená kabinka.
Chalet (75 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel, koupelna se sprchou, 2x WC, samostatně stojící vana, obývací pokoj, otevřený krb, sauna, balkon.
Troadkasten (45 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, plně vybavená kuchyňka, terasa, balkon.
Hunting Lodge (90 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel, koupelna s vanou a sprchou, WC, obývací pokoj, otevřený krb, plně vybavená kuchyňka, sauna, vířivka.
Hunting Lodge (80 m2): pro 4 osoby, dvoulůžková postel, jednolůžková postel, koupelna s vanou i sprchou, 2x WC, obývací pokoj, plně vybavená kuchyňka, otevřený krb, vířivka, balkon, terasa.
Newlywed Hut (75 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel, dvoulůžková postel v domečku na stromě, koupelna se sprchou a vanou, 2x WC, obývací pokoj, plně vybavená kuchyňka, otevřený krb, infračervená kabinka, terasa a balkon.
Chalet (100 m2): pro 4 osoby, 2x dvoulůžková postel, 2x jednolůžková postel, 2x koupelna se sprchou nebo vanou, WC, sauna, vířivka, obývací pokoj, plně vybavená kuchyňka, otevřený krb, TV.
Chalets Chalet (143 m2): pro 4 osoby, 2x dvoulůžková postel, 2x koupelna se sprchou a vanou, 2x WV, obývací pokoj, otevřený krb, vinný sklep, dětský koutek, plně vybavená kuchyňka, jídelní kout, terasa.
Farmhouse (250 m2): pro 6 osob, 3x dvoulůžková postel, 3x koupelna se sprchou nebo vanou, 3x WC, obývací pokoj, otevřený krb, psací stůl, plně vybavená kuchyňka, TV, rádio, terasa.
Alpine Chalet – chalet „deluxe“ s bazénem (180 m2): pro 6 osob, 3x dvoulůžková postel, 3x koupelna se sprchou nebo vanou, 4x WC, 2x plně vybavená kuchyňka, jídelna, 2x balkon, terasa, bazén, vinný sklep, obývací pokoj, otevřený krb, dětský koutek.
Alpine Chalet – chalet „deluxe“ (180 m2): pro 6 osob, 3x dvoulůžková postel, 3x koupelna se sprchou nebo vanou, 4x WC, 2x plně vybavená kuchyňka, jídelna, balkon, terasa, vinný sklep, obývací pokoj, otevřený krb, dětský koutek.

Stravování

Snídaně (v ceně nabídky): bohatá snídaně podávaná v chatě, kde jste ubytování. Nachystají ji dle Vašich přání. Každý chalet má plně vybavenou kuchyňku k přípravě jídla.

Pro děti

Hlídání dětí.

Cena zahrnuje

  • parkování
  • WLAN a Wi-Fi připojení

Cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu 2,10 EUR/osoba 16 let a výš/den
  • příplatek za domácího mazlíčka 15 EUR/den/bez potravy

Další ubytování v okolí Almdorf Seinerzeit