Zimní sporty v Trentinu - kvalita bez kompromisů

VYCHUTNEJ SI VELKÉ SKITOUR!

Slavné lyžařské okruhy údolí Val di Fassa už na Tebe čekají. Není to jen 230 km zdejších sjezdovek, ale i další stovky sdružení Dolomiti Superski. Pokud dáváš přednost prknu, užiješ si spoustu zábavy v 5 snowparcích a 2 freeride parcích. Běžkařům udělá radost úsek Canazei - Moena, který je součástí slavného běžeckého závodu Marcialonga.

Více o lyžování ve Val di Fassa!
 

 

 

AKTIVNÍ DOVOLENÁ PRO KAŽDÉHO

Ve Val di Fiemme ti jediný skipas umožní lyžovat mezi sochami z ledu na110 km sjezdovek. Olimpia na Alpe Cermis patří k nejdelším (7,5 km). Večer ale zábava nekončí. Co takhle trocha romantiky zasněženou noční přírodou? Nech se vyvézt na saních tažených motorovým skútrem na večeři v útulné horské chatě!

Více o lyžování ve val di Fiemme!

 

UŽIJ SI NÁDHERNÁ PANORAMATA

Sjezdovky v údolí San Martino di Castrozza, Passo Rolle, Primiero e Vanoi ti umožní úžasné výhledy na charakteristické homole Pale San Martino, přírodní bohatství UNESCO. Za jak dlouho zvládneš projet 45 km sjezdovek okruhu Carosello delle Malghe? Kdyby to to náhodou nestačilo, můžeš pokračovat na Dolomiti Superski!

Více o lyžování v San Martino!

 

LYŽUJ NA TŘÍTISÍCOVCE

Na ledovci Presena si zalyžuješ po celý rok a v Peiu můžeš brázdit sjezdovky v nadmořské výšce 3000 m.

Propojení areálu Folgarida - Marileva s vyhlášenou oblastí Madonna di Campiglio a Pinzolo dalo zdejšímu lyžování zcela nový rozměr.

Užij si 150 km sjezdovek v národním parku Adamello Brenta, ale i mnoho dalších, které jsou součásti sdružení Skirama!

 

Více o lyžování ve Val di Sole!

 

 

LYŽOVÁNÍ PRO NÁROČNÉ

Madonna di Campiglio je symbolem lyžování na nejvyšší úrovni. Ne náhodou se jí přezdívá Perla Dolomit. Lyžování, exkluzivní nabídka hotelů i večerní zábava se nese ve znamení luxusu v italském stylu. Pokud dáváš přednost klidnějšímu lyžařskému středisku, třeba pro zimní dovolenou s rodinou, zvol Pinzolo - nyní propojené s Madonnou!

Více o lyžování v Madonně!

 

LYŽOVÁNÍ I ZÁBAVA VE MĚSTĚ

Hora Monte Bondone je ideální volbou pro lyžaře, kteří si chtějí užít sjezdovek a zároveň také kultury, historie a zábavy v nedalekém městě Trento. Zdejší vánoční trhy dýchají tradičně úžasnou atmosférou. Ideální podmínky tu naleznou i rodiny s dětmi a na náročnější lyžaře čeká jedinečná Gran Pista o délce 3,5 km s převýšením 800 m.

Více o lyžování na Monte Bondone!

 

NA LYŽE S CELOU RODINOU!

Lyžařské areály v oblasti Folgaria uspokojí naprosto každého! Najdeš tu sjezdovky všech náročností. Pro rodinnou dovolenou s malými dětmi je naprosto ideální. Nechybí služby šité rodinám na míru, nafukovací hrady, animační programy ani lyžařské kurzy. Spoustu zábavy si užijete i při bruslení nebo snowtubingu.

Více o lyžování ve Folgaria - Lavarone!

 

  

 

Z LETIŠTĚ NA SJEZDOVKU

Služba Fly Sky Shuttle tě odveze z letiště až přímo ke sjezdovkám. Během několika málo hodin po odletu z Prahy se tak ocitneš mezi zasněženými vrcholy neodolatelně krásných Dolomit. Proč trávit dlouhé hodiny v autě, když kombinace služeb Fly Sky Shuttle a Skibusu v jednotlivých lokalitách je tak pohodlná?

Bližší info o FlySky Shuttle!

 

SPORTOVNÍ KLÁNÍ NAŽIVO

Trentino a Dolomity se stanou tento rok poprvé v historii dějištěm zimní univerziády. V 10 dnech poměří svoje síly přes 2500 vysokoškoláků z 50 zemí světa a ty můžeš být u toho! Nebo se nech se zlákat úžasnou atmosférou běžeckého závodu Marcialonga, ať už budeš závodit nebo fandit.

Sportovní události zde!