Zimní dovolená v Rakousku

Rakousko je splněným snem každého milovníka lyžování:

perfektně upravené sjezdovky, nádherná příroda, vysoký standard ubytování, moderní lanovky a vleky i s láskou připravené místní speciality a nezapomenutelné aprés ski - vše blízko a za rozumnou cenu!


Láká vás prožít spíše
aktivní dovolenou?

Pak je pro vás to pravé ořechové rakouská spolková země Vorarlbersko: světoznámé lyžařské oblasti, množství přírodního sněhu a půvabné vesničky. Kromě tradičně skvěle připravených sjezdovek nabízí Vorarlbersko i množství aktivit mimo sjezdovky.

 


Chcete zimní dovolenou jako z
exkluzivního katalogu?
Pak se nabízí Horní Rakousko: sedm lyžařských oblastí, sedm neodolatelných možností, jak prožít oddech na lyžích. A pokud by vás vykrajování obloučků do sněhu unavilo, připraví pro vás i vaše děti sympatičtí hornorakouští hostitelé místní kulinářské speciality.

Kde si můžete dopřát opravdu báječnou dovolenou? Nekonečná zábava na vás čeká na sjezdovkách v Kitzbühelských Alpách – díky výborným sněhovým podmínkám až do konce dubna. S permanentkou Kitzbüheler Alpen AllStarCard můžete navštívit každý den jinou lyžařskou oblast.

 

Jste sportovci tělem i duší? Pak se vydejte za lyžařským potěšením pro všechny a spoustou zábavy i mimo sjezdovky do Štýrska. Srdečná štýrská pohostinnost si získala i lyžařské profesionály – ne nadarmo hostilo Štýrsko FIS mistrovství světa v alpském lyžování 2013.

 

     


Zima v Rakousku, to však není jen lyžování
. Poznejte našeho jižního souseda i z jiné stránky – zavřete oči a nechte se inspirovat zvuky vánočních zvonků, zaposlouchejte se do adventních písní a lidových koled a ochutnejte vynikající punč. A kde vlastně? Všechny tyto požitky si můžete vychutnat na tradičních adventních trzích ve Vídni a v mnoha dalších rakouských městech i vesničkách.


Takže už neváhejte ani minutu! Rakousko čeká!

Další tipy na báječnou zimní dovolenou najdete na oficiálních stránkách Rakouské národní turistické centrály www.austria.info