Zimní dovolená v srdci Rakouska s jistotou sněhu

AUSSEERLAND – SALZKAMMERGUT

Pokud hledáte místo, kam se budete rádi vracet, tak tady jste opravdu na správné adrese. Nádherná horská krajina a bezpočet možností sportovních aktivit či relaxace přitahuje pozornost návštěvníků tohoto regionu. Zde můžete odpočívat, dobít si tak baterky po náročném dni a hodit starosti všedních dnů za hlavu.

Horské masivy a křišťálově průzračná jezera probouzí pocit dokonalého spojení člověka s přírodou.  Jedinečnost a krásy tohoto regionu jsou zárukou kvalitně strávené dovolené.

Střediska Loser a Tauplitz nabízí svým návštěvníkům 34 nebo 43 km perfektně upravených sjezdovek, více než 200 km běžeckých tratí všech obtížností a mnoho zimních turistických tras. Moderní technika střediska Ausseerland - Salzkammergut zajišťuje perfektní podmínky pro sportovní i rekreační lyžaře. Zažijte pocit absolutní volnosti na svazích nebo ve stopě, se sluncem v zádech.

Po aktivně stráveném dni dopřejte unaveným svalům zasloužený odpočinek ve vodním světě GrimmingTherme nebo v Narzissen Vital Resort Bad Aussee v Bad Mitterndorfu. Ponořte se do hřejivých termálních pramenů a užívejte si zimních krás plnými doušky.

Gurmáni si zde také přijdou na své. Vstřícní hostitelé, známí svou typickou rakouskou pohostinností, Vám připraví nezapomenutelný chuťový požitek z regionálních pokrmů či specialit z čerstvých ryb. V samém srdci regionu, v historickém městečku Bad Aussee, zažijete tu správnou alpskou atmosféru v pravém, nefalšovaném kroji.

To vše pro Vaši jedinečnou dovolenou.

Výhodné paušály

Řada ubytovacích zařízení nabízí výhodné balíčky, které často obsahují skipas platící do celého regionu (Die Tauplitz, Loser, Riesneralm, Planneralm, Kaiserau).

  • Například ubytování za čtyři noci s třídenním skipasem začínají od EUR 222,-/osobu.
  • Budete-li chtít vyrazit na 5 nocí a k tomu si dopřát čtyři celé dny lyžování, můžete si sehnat ubytování již od EUR 280,-/osobu.
  • A jestli si chcete užít celý týden na lyžích s šestidenním skipasem, pak se můžete ubytovat již od EUR 393,-/osobu.

Výhodné balíčky platí od 16.3. - 13. 4. 2020.

Více informací ZDE nebo neváhejte kontaktovat našeTravel Designéry. Rádi vám s výběrem poradíme.