Zimní dovolená v rakouském Štýrsku

Zimní dovolená ve vzkvétajícím srdci Rakouska
Zažijte svoji zimní dovolenou ve Štýrsku. Nejlépe upravené sjezdovky a stopy, hotely s atraktivními nabídkami a chaty s kulinářskými lahůdkami si nechte zarýt do Vašeho srdce!

Poptejte právě teď a nejlepší nabídku máte jistou!

 

Na sjezdovku!
V zimě Vám klade Štýrsko k nohám nejrůznější freeride, carving, snowboarding, dlouhé sjezdovky - sjezdy v prašanu nebo ledovcové svahy, pro požitkáře – kilometry dlouhé běžecké stopy.

Lyžařské hotely ve Štýrsku jsou ideální pro Vaši lyžařskou dovolenou a její potřeby. Vyznačují se výborným lyžařským vybavením a nejlepší polohou k lyžařskému středisku.

Můžete využít hotelový skibus přímo ke sjezdovce. Např. 4 noci pro 4 osoby se skipasem od 836 EUR.

 

 

 

Do stopy!

28 hotelů v 15ti oblíbených běžkových regionech! Specialisté pro běžecké lyžování se shodli, že Štýrsko splňuje skutečnou severskou dovolenou snů.
Čím dál více žen na dlouhé lyže nedá dopustit, v minulých letech obliba stoupla a pochází ze Skandinávie. Tam je přímo rodinné potěšení, stoupnout si s dětmi do stopy a společně trénovat a užívat si zábavu na sněhu. Ve spoustě štýrských běžeckých regionech jsou nabízeny kurzy – „Běžkování za 6 hodin“.

 

Lyžařská dovolená tělem i duší..

Světové mistrovství v alpském lyžování v únoru 2013 ve Schladmingu bylo lyžařskou slavností, na které se setkali nejlepší světoví lyžaři, diváci a fanoušci.

 

Ve vzpomínkách všem zůstává přátelská pohostinnost místních lidí! To se líbí sportovcům – klientům, kteří si zvolí jako svůj cíl dovolené Schladming, Kreischberg, Tauplitz nebo Stuhleck , stejně jako rodinám, které si vyberou nějaké menší hezké středisko se skvělými cenovými nabídkami.

 

Nabídka ve Štýrsku sahá od rodinných sjezdů přes sportovní sjezdovky až k výborným freeridům na Dachsteinu. Ve všech lyžařských oblastech je jistota sněhu – díky výškové poloze i sněhovým dělům. Pro doplnění energie se můžete zastavit ve více jak 230 lyžařských chatách a 220 sněhových barech a zde se dobře naladit a prožít tak krásný večer a párty na sjezdovce!

 

Více informací na www.steiermark.com