Zimní dovolená v srdci Rakouska

Lyžařská střediska Loser a Tauplitz, kde se nachází jedna z nejširších nabídek běžeckých tratí, lázně Bad Mitterndorf s GrimmingTherme a Bad Aussee s Narzissen Vital Resort spojují moderní zimní zážitky s pocitem osvěžení v Altaussee a Grundlsee. Pojeďte se přesvědčit sami.

Loser Altaussee

Ve středisku Altaussee se v nadmořské výšce 1000 metrů nachází 34 km sjezdovek rozličných úrovní pro celou rodinu: začátečníci i pokročilí si zde najdou své místo, kde si budou moci zajezdit na prknech. Moderní 6sedačková lanovka se postará o pohodlný přesun až do nejvyšších poloh a umožní užít si skvělou zábavu bez dlouhého čekání.

Tauplitz

Mezi 43 km sjezdovek si každý najde svou oblíbenou, jestli si chce aktivně zasportovat na vybraných svazích nebo v oblastech pro freeride nebo se zaměří na okolí Tauplitzalm a bude čerpat energii. 8 místná gondola Mitterstein nabídne turistům i lyžařům nádherná panoramata. V dětském světe se na kouzelném koberci naučí malí nadšení sportovci své první krůčky. Dát si do těla nebo relaxovat – každý si zde najde to své.

Ráj pro běžkaře ve Štýrsku

Široká kotlina kolem Bad Mitterndorf nabízí milovníkům běžeckého lyžování bohatou propojenou síť běžeckých tratí o délce 130 km, ať již pro klasické lyžování nebo skating.

Speciální tip pro perfektní zážitek

Přímo vedle lázní Grimming Therme vystoupáte do sítě běžeckých tratí. I pro jednodenní návštěvníky běžeckých tratí jsou lázně připravené. Nabízí možnost osprchování, převlečení a samozřejmě i sníženou vstupenku. Tak je možné si na konci dne po skvělém zážitku z běžkování užít “třešničku na dortu”. Co může být totiž příjemnější než dopřát svalům zasloužený klid v sauně nebo při plavání a připravit je na další den ve stopě.

Bad Aussee nabízí rovněž tuto možnost. Narzissen Vital Resort Bad Aussee zve všechny návštěvníky do saunového světa doplněného o další služby související s odpočinkem a zdravím. Budete tak fit pro další den ve stopě.

Výhodné paušály

Řada ubytovacích zařízení nabízí výhodné balíčky, které často obsahují skipas platící do celého regionu (Die Tauplitz, Loser, Riesneralm, Planneralm, Kaiserau).

  • Například ubytování za čtyři noci s třídenním skipasem začínají od EUR 222,-/osobu.
  • Budete-li chtít vyrazit na 5 nocí a k tomu si dopřát čtyři celé dny lyžování, můžete si sehnat ubytování již od EUR 280,-/osobu.
  • A jestli si chcete užít celý týden na lyžích s šestidenním skipasem, pak se můžete ubytovat již od EUR 393,-/osobu.

Výhodné balíčky platí od 16.3. - 13. 4. 2020.

Více informací ZDE nebo neváhejte kontaktovat našeTravel Designéry. Rádi vám s výběrem poradíme.