Wellness AQUA DOME je kousek od středisla Sölden

Wellness centrum AQUA DOME leží ve městečku v Längenfeld, 13 km od střediska Sölden. Můžete se těšit nejenom na dva velké bazény s teplotou vody 34° a 36° Celsia a teplou sirnou termální vodu, která je z hloubky 1865 m.

Po náročném dni můžete odpočívat u vodopádu, ve dvou vnitřních bazénech nebo v relaxační místnosti, která je uspořádaná jako galerie v opeře s výhledem do přírody. Solaria a teplá oáza rozšiřuje nabídku termálního vnitřního prostoru.

Rodiny s dětmi tu mají vlastní vodní svět se dvěma velkými bazény, 90ti metrový tobogán a velkou hernu.

 

  

 

Bazény ve tvaru mísy

Tři zdánlivě vznášející se futuristické bazény ve tvaru mísy, které jsou spojené mezi sebou, vám zaručí pocit beztíže u venkovního termálního koupaliště Talfrische. Ne nadarmo se staly architektonickou památkou.

Při koupání v "míse" relaxujete v doprovodu s podvodní hudbou a světelnými efekty. Po celém okraji bazénu jsou masážní lavice. Pozorovat západ slunce za vrcholky hor pokryté sněhem, zatímco se vyhříváte v "miskách" - to vám umožní zapomenout na každodenní starosti!

Teplota vody: 32 ° C až 36 ° C | Hloubka vody: max. 1,35 m

 

  

 

Pyramida

Čerstvý vzduch vám udělá dobře! To posiluje a oživuje. Jemný proud přináší úžasnou lehkost při plavání ve venkovním průlivu mezi bazénem Talfrische přes divoké víry a schody vede skrz skleněnou pyramidu kolem tří levitujících misek. V noci pyramida svítí mnoha barvami.

 

  

 

Plavecký bazén

25ti metrový bazén splňuje veškeré požadavky pro aktivní sportovce - osvěžující voda o teplotě 28 stupňů Celsia, dostatečná hloubka vody a velký prostor pro technické plavání. Na přání lze čtyřmi pruhy vytvořit dráhy.

 

Zábava a fitness ve vodě

Pokud máte rádi aktivní odpočinek, máte možnost se účastnit různých vodních aktivit s trenérem v bazénu velkém 15 m².

Při aqua gymnastice a aqua jízdě na kole rychle zapomenete na stres a budete dobře naladění.

 

  

 

V Arche Noah se děti rozhodně nudit nebudou

Alpen Arche Noah nabízí vlastní, samostatný vodní svět pro rodiny s dětmi. Na palubě lodi jsou dva velké bazény, gigantický tobogán Schlingeschlange a fantaská herna s velkým kinem.

Děti se mohou nechat vyfotit při potápění podvodním fotoaparátem. Jedno kliknutí a suvenýr ve formě fotografie je váš!

Pedagogicky vzdělané chůvy vám pohlídají děti v Arche Noah, zatímco vy relaxujete v AQUA DOME.

 

Beauty & Spa

V příjemné atmosféře Beauty & Spa v Aqua Dome vás budou vysoce kvalifikovaní terapeuti hýčkat příjemnými procedurami.

Na výběr máte z mnoha různých procedur: vysoce kvalitní tělesné terapie, klasické masáže, estetické rozmazlování, lázeňské procedury, masáže lávovými kameny, masážní alpských balíček s arnikou nebo bylinná masáž.

 

Saunový svět

Zahřát se a odpočinout si můžete v několika různých saunách. Jedna z nich je několikapatrová a je v ní 55° až 115° C, v závislosti na tom, jak vysoko sedíte.

Earth sauna je postavena z borového dřeva a je napůl pod zemí. Dřevo vytváří velmi zvláštní atmosféru. Teplota v místnosti je 90°, vlhkost vzduchu 5%. Do chaty se vejde až 40 osob.

Bylinková sauna, ve které je 50° vás pohladí pikantní vůní, hudbou a světelnými efekty.

Hey Barn sauna je postavena v rustikálním stylu, je v ní okolo 50°.

Ze sauny Canyon máte překrásný výhled do typického Ötztal kaňonu. Zde je teplota 90° - 100° C.

K dispozici máte samozřejmě i parní komoru nebo solnou jeskyni, odpočinkové zóny s vodními postelemi, lampičky na čtení a relaxační místa.

 

  

 

Po odpočinku vyhládne

Dali byste si vynikající hamburger nebo máte radši sezónní saláty? V restauraci Einkehr budete mít z čeho vybírat - váš hlad uspokojí mnoho chutných jídel.

V samoobslužné restauraci Einkehr si můžete vybírat z trvale proměnlivé nabídky různých pokrmů. Sportovci obvykle sáhnou po salátovém baru s pestrou škálou různých dochucovadel. Labužníci dají přednost šálku cappuccina s jablečným závinem a vanilkovou omáčkou.

Pro žíznivé je tu bar Mammut, ve kterém si můžete zpříjemnit  váš wellness den se sklenicí Prosecco nebo míchaným koktejlem.


Zde najdete naši nabídku ubytování ve středisku Sölden

 

Ceník vstupného najdete ZDE

Zdroj: www.aqua-dome.at