Výhodné balíčky se skipasem v Tauplitzu a Loseru

V oblíbeném rakouském regionu Ausseerland – Salzkammergut nabízí lyžařská střediska Loser a Tauplitz výhodné balíčky ubytování zahrnující i skipasy.

 

Zkrácené ski pobyty

3 noci včetně 2denního skipasu ve volném termínu od € 132

Lyžařské dny v týdnu 4=3

pobyt na 4 noci za cenu 3! 4 noci včetně 3denního skipasů. Příjezd na hotel v neděli nebo pondělí od € 144

Lyžařský týden

7 nocí a 6denní skipas. Mimo hlavní sezónu nabízí většina ubytovatelu akci 7=6 od € 325

 

Novinkou v Bad Aussee je relaxační centrum „Narzissen Bad Aussee – Solné lázně a Vitalcentrum“

 

Potěcha duše i těla v Salzkammergut

Obě budovy – Solné lázně a Vitalcentrum – zajišťují svým hostům nejen relaxaci ve vodním a saunovém světě, také zajišťují regeneraci celého těla ve wellness a fitness s poradenstvím.

Výborná kuchyně kombinující středomořské pokrmy s těmi tradičními štýrskými doplněná o nádherný panoramatický pohled na masiv Dachstein, Tote Gebirge a Loser se postará o nezapomenutelný zážitek.

Horská sůl, solné jezero, jeskyně a parní solná lázeň – to vše vytváří jedinečný wellness komplex v Salzkammergut. Ozdravné wellness a léčebné kúry využívají místní cenné horské soli a léčivé minerální pramenité vody.

Pramenitou minerální vodu s horskou solí Ausseer najdete v každém z pěti bazénů solních lázní. Uvnitř i venku bublají gejzíry vody, masážní sprchy a to vše je doprovázené hrou světel a podmanivou hudbou. V hřející infračervené kabině si odpočine opravdu každý od každodenních starostí. Šest různých saun a propracovaný ozdravný program zajišťuje rozmanitost tohoto centra.

 

Wellness centrum s odborným poradenstvím si klade za cíl, ukázat člověku cestu ke změně životního stylu k lepšímu. Nabídka je velmi široká a každý si přijde na své: program pro jednotlivce, privátní wellness balíčky pro dvojice nebo denní spa-program dle výběru. V části s kosmetickými službami spolupracuje Vitalcentrum s mezinárodně uznávanými výrobci zkrášlujících produktů.

Část centra „Narzissen Bad Aussee“ se také věnuje fitness, kde kladou důraz na kvalitní sportovní vybavení a na základě analýzy výkonu u každého hosta, sestavuje individuální tréninkový plán na míru.

 

 

 

Ideální doplnění ozdravných wellness kúr představují restaurace tohoto komplexu. Bez ohledu na to, zda jste navštívili Vitalcentrum nebo ne, jsou „Narziss-restaurace“ volně přístupné i hostům, které zaujala nabídka místních nevšedních pokrmů. Používají se pouze čerstvé, přírodní a regionální suroviny, spojující prvky štýrské a středozemní kuchyně. Vychutnávat jídlo můžete jak v útulné atmosféře restaurací a hospůdek, tak i ve venkovních zahrádkách a slunečních terasách – obklopeni dechberoucím panoramatickým pohledem do horského okolí.