Vánoční dárek pro 3 nejrychlejší

Vlakový výlet Švýcarskem pro 3 nejrychlejší

Pro 3 nejrychlejší rezervující pobytu ve Švýcarsku máme nachystaný dárek v hodnotě 1.500 Kč - 2 celodenní jízdenky vlakem pro každého. Dejte si pod stromeček výlet zasněženým Švýcarskem!

S touto jízdenkou můžete neomezeně cestovat všemi vlaky Rhétské dráhy bez omezení a po dobu jednoho kalendářního dne. Před prvním nástupem do vlaku je pouze nutné označit jízdenku na nádraží ve validátoru nebo na přepážce. Držitel jízdenky si tak může například projet UNESCO železnici Albula a Bernina, legendární kruhový viadukt u Brusia, nejfotografovanější viadkut Švýcarska – Landwasser, spirálovité tunely na trati Albula a další železniční unikáty. Vlakem RhB je možné v pohodlí navštívit například region i lyžařské středisko Davos Klosters, ledovec Diavolezza u Svatého Mořice, městečko Scuol (poblíž Samnaun) a další půvabná místa v Graubündenu. Spojte výlet a lyžování!

Bernina Express - souást UNESCO dědictví Světově proslulý vodní viaduk Filisur

Jízdenka je též použitelná na panoramatické vlaky:

  • Bernina Express: Jednodenní jízdenka platí na celou trasu panoramatického vlaku a jeho autobusový přípoj z Tirana do Lugana / z Lugana do Tirana. K jízdence je nutné si předem zvlášť dokoupit místenku na konkrétní spoj.
    Video si můžete pustit zde
  • Glacier Express: Jednodenní jízdenka platí na trasu Sv. Mořic / Disentis – Disentis / Sv. Mořic (Pouze v kantonu Graubünden, kde operuje Rhétská dráha, v Disentis se vlak přepřahá a do Zermattu pokračuje pod dopravcem Matterhorn-Gotthard Bahn) a pro jízdu je také nutné si dokoupit místenku na konkrétní spoj zvlášť.
    Video si můžete pustit zde

Na normální vlaky Rhétské dráhy není potřeba dokupovat žádné místenky.

 

Akce platí od 11.12.2020, 12:00.