Skiregion Hochoetz: Zimní pohádka pro rodiny

 

V oblasti Vorderer Ötztal jsou sjezdovky slunečné, přehledné a rodinné. Speciální nabídky pro rodiny s dětmi vytváří z regionu tajný tip pro úžasnou zimní dovolenou v Tyrolsku.

 

Ať jste malí nebo velcí, začátečníci nebo velmi pokročilí, milovníci lyžování nebo raději snowboardingu: v regionu Hochoetz si najde každý to svoje. Díky společnému skipasu a propojení skibusy zdarma v půlhodinovém intervalu vytváří lyžařské oblasti Hochoetz a Kühtai ráj zimních sportů s jistotou sněhu, který se rozkládá v nadmořské výšce 1400 až 2300 m.

 

       

 

Celkem nabízí 80 km perfektně připravených sjezdovek. 24 moderních lanovek s možností nástupu přímo v Oetz nebo Ochsengarten dopraví návštěvníky na vrcholky bez zbytečného čekání. Trénovaní lyžaři ocení hlavně lanovku Wetterkreuzbahn s pohodlným přístupem k volnému terénu nebo se vydají po náročnější trati od horní stanice Mohrenkopf do údolí, zatímco rodiny si užijí příjemnou procházku s úžasnými výhledy po oblíbené trase Kühtaile vedoucí k trojsedačkové lanovce.

 

Nádherný výhled si budete moci vychutnat i z vyhlídkové terasy Zugspitzblick a na každé z teras mnoha původních horských chat, kde návštěvníkům prostřou tradiční chuťovky.

 

     

 

Týdny Happy Family: Vše pro malé hosty!

Že jsou rodiny v oblasti Hochoetz na prvním místě, potvrzují oblíbené týdny Happy Family. Při pobytu od 7 nocí ve střediscích Haiming-Ochsengarten, Sautens a Oetz dostanou všichni malí hosté skipas a pětidenní lyžařský kurz nebo návštěvu mateřské školy zdarma. Aktivní rámcový program, jako například veselé každotýdenní dětské divadlo nebo uzavřené dětské závody v lyžování, doplňují perfektní nabídku během týdnů Happy Family.

 

         

 

Hlídání dětí v ceně

Ve skiregionu Hochoetz čeká na malé hosty profesionální mateřská školka s celodenním hlídáním. Všechny sněhové princezny a králové od 2 let (musí být čistí) si zde mohou hrát, kutit, malovat a podle chuti řádit. A pokud se jim začnou zavírat oči, je zde připravena místnost pro odpočinek. Školka je otevřená denně od 9:00 do 16:00, hlídání je možné i na hodinu.

 

Videa:

https://www.youtube.com/watch?v=ZOuGoPb141g 

https://www.youtube.com/watch?v=TiD0sEJ83TA 

 

 

Zdroj:  http://zima.oetz.com/