Skiopening v Söldenu 2014

 

Sezóna 2014/2015 začíná

 

V Söldenu je lyžování možné již v listopadu. Nejen díky jeho dvěma ledovcům, ale stejně tak díky brzkému startu zimní sezóny v areálu Sölden. Již 16.11.2014 můžete vyrazit do údolí Ötztal na Ski Opening 2014 – zahájení nové lyžařské sezóny.


Každý, kdo zná Sölden, ví, že nová lyžařská sezóna je opravdu zde. Ledovce, které jsou otevřeny od poloviny října, budou propojeny se zimní lyžařskou oblastí Sölden. Giggijoch a "zlatá brána k ledovci" (tak označují místní obyvatelé trasu mezi areálem Sölden a ledovci) jsou nyní propojeny s ledovci, což oblast činí jednou z prvních zimních lyžařských areálů v Alpách.


 

 

Otevření zimního lyžařského střediska Sölden se bude slavit také v nočním klubu, o víkendu 14.11.-16.11.2014. Sölden startuje jako jedno z prvních středisek – akce, zábava, živá hudba a samozřejmě spoustu lyžování. V závislosti na sněhových podmínkách bude na Sölden Ski Opening 2014 připraveno více než 100 km sjezdovek.
 

Nová lanovka i sjezd pro začátečníky

 

Novinkou této zimy je Wasserkarbahn v lyžařské oblasti Gaislachkogl. Stará tří-sedačková lanovka byla nahrazena odnímatelnou šesti-sedačkovou lanovkou s ochranným krytem proti nepříznivému počasí. K tomu byla také vybudována nová modrá sjezdovka, takže i začátečníci si mohou nyní užít moderní, delší, rychlejší a komfortnější sjezd.

 

Lyžování v listopadu: Sölden je to pravé místo!

  • 100% záruka sněhu! Díky nadmořské výšce lyžařského střediska, zasněžovacím zařízením a jeho dvěma ledovcům, lyžování v Söldenu v listopadu je vždy možné.
  • Lázně & lyžování: Díky své blízkosti termálních lázní Längenfeld si můžete vychutnat lázeňské dny v údolí Ötztal - čistá relaxace po aktivním dni.
  • Noční život: Ten jde ruku v ruce s lyžařskými víkendy: nejoblíbenější mimo lyžování v listopadu jsou párty! Nejlepší kluby a bary slibují perfektní zakončení lyžařského dne.

 

Zdroj: www.gruenwald-resort.com