S Bang & Olufsen na cestách

O kvalitní poslech a podívanou, kterou si dopřáváte doma, se nemusíte šidit, ani když vyjedete „za hranice všedních dní“. Dánská značka Bang & Olufsen má pod logem B&O Play pro své fanoušky připravenou dokonalou cestovní výbavu, ať už v podobě sluchátek, nebo přenosných audiosystémů, které jsou kompatibilní s chytrými telefony a jinými digitálními přístroji. Až budete balit kufry, jednoduše přibalíte i Bang & Olufsen. Pokud s sebou ale nechcete brát nic většího než sluchátka, můžete se ubytovat v některém z hotelů vybaveném luxusní elektronikou této značky.
 

www.kd-elektronika.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Beolit 12

Stylový soundsystém s krásným koženým popruhem vezmete  všude s sebou. S přehledem ozvučí středně velké místnosti. Bez připojení k síti vydrží až 8 hodin. 

 

 

 

 

 
BeoPlay A8

Dokovací audiosystém je vybaven technologií Apple AirPlay, a tak k němu bezdrátově připojíte iPhone, iPod nebo iPad a užijete si hudbu v bezkonkurenční kvalitě. Kabelem připojíte i smartphony jiných značek.

 

 

 

 

 

 

  

 

BeoPlay H6

Tato ergonomická sluchátka jsou vyrobena z prvotřídních materiálů, a tak budou hýčkat vaše uši nejen autentickým zvukem, ale také měkkým přilehnutím k boltcům. Kromě nejmodernějších audiotechnologií jistě oceníte kvalitní hovězí kůži z Nového Zélandu, která časem získá krásnou patinu. Každá sluchátka jsou tak skutečně unikátním kouskem.

 

 

 

 

 

 

 

BeoPlay H3

Ergonomická sluchátka jsou vyrobena z prvotřídního eloxovaného hliníku, a proto jsou lehká, ale odolná. Měkce kopírují křivku ucha, a tak autentický zážitek z hudby nic neruší.

 

 

 

 

BeoLab 18 s televizí BeoVision 11

Bezdrátové reproduktory BeoLab 18 jsou žhavou novinkou. Okouzlí vás vznosným tvarem a skutečně výjimečným designem předního krytu, který tvoří vějíř z 21 lamel.

Reproduktory se mohou pochlubit světovým primátem, jako první využívají novou bezdrátovou platformu WiSA, na jejímž vývoji se společnost Bang & Olufsen podílela. Připojit je můžete samozřejmě i kabelem.

BeoVision 11 s platformou Bang & Olufsen Smart TV umožňuje snadné přepínání mezi televizními kanály, internetem a dalším interaktivním obsahem.

Můžete ji umístit na motorizovaný stojan nebo zavěsit pomocí nástěnného motorizovaného držáku a ovladačem ji natáčet od zdi až do úhlu 90°. K dispozici je i podstavec na principu malířského stojanu. BeoVision 11 koupíte s úhlopříčkou 40, 46 a 55 palců.