Radovánky na sněhu v regionu Murau-Kreischberg

Oblast Murau-Kreischberg Vás nadchne nádherně širokými, 40 km dlouhými a perfektně upravenými sjezdovkami. K tomu musíme započítat ještě místní speciální atrakce jako je sjezdovka s měřením rychlosti, stále postavená závodní dráha, Tubing aréna, trampolíny, Yabaa Dabba Doo-Land a Dinowald.

 

Kreischberg: Ještě více sněhové jistoty!

V létě 2015 se na Kreischbergu pilně pracovalo a na „Rosenkranz“ byla na délce 1,5 km uzavřena poslední mezera zasněžovacího systému. Teď může být v podstatě celé středisko Kreischberg zasněžováno!

 

Nově: Snowpark Kreischberg

Na všechny freestylery letos čeká profesionálně navržený funpark. Snowpark Kreischberg se nachází v 1 900 m n.m. v oblasti vleku „Sunshine“. Je zde prostor pro začátečníky i pokročilé. Nechybí ani malá U-rampa.

 
Nově: Zimní turistické stezky na Kreischbergu

Podnikat túry nebo se jen procházet zasněženou krajinou v nadmořské výšce 1 800 m n.m. je od letoška možné díky dvěma značeným trasám! Obě trasy začínají u lanovky gondoly. Stezky „Kreischberg See Runde“ (česky lze přeložit jako „Okruh kolem jezera Kreischberg“) a „Zirben Wanderweg“ (přeložit lze jako „Borovicová stezka“) přímo vyzývají k procházkám zasněženou krajinou. Stejně jako při lyžování, tak i při procházce po těchto stezkách je dostatek možností k občerstvení.

 

Rodinné dny

Oblast Murau-Kreischberg nabízí pro všechny rodiny speciální nabídku „Family Days na Kreischbergu“! Od 16.3. do 3.4.2016 si můžete vychutnat cenový bonbónek: při koupi skipasu minimálně jedním z rodičů mají děti do 15 let skipas zdarma! (Platí při koupi min. 2denního skipasu s kartou pro hosty „Murtal GästeCard“.)

 

 

Kreischberg Welcome Shows

31.1.2016 v 17:17 vypukne na Kreischbergu velká přehlídka talentů sportovní unie Kreischberg, svůj um předvedou i instruktoři lyžařské a snowboardové školy. Dále se předvedou i freestyleři Kreisch Indios a nebude chybět ani ohňostroj.

 

Zimní dobrodružství i mimo sjezdovky

Oblast je se svými běžkařskými trasami také rájem pro běžkaře. Vedené túry na sněžnicích, bruslení a sáňkování se postarají o nezapomenutelné momenty Vaší dovolené. Pro nelyžaře je připraven vlastní týdenní program. To znamená, že každý den na Vás bude čekat vzrušující zážitek. Večer se můžete nechat kulinářsky rozmazlovat v místních hostincích a odpočinout si tak po dobrodružném dni – tak nás zima baví!

 

 

Běžkařské ocenění „Loipengütesiegel“ regionu Murau-Kreischberg

Oblast Murau-Kreischberg získala ocenění „Loipengütesiegel“ za tratě v Laßnitz, které jsou 14 km dlouhé a vedou idylickou krajinou.

 

Karta pro hosty Murtal GästeCard – vše na jedné kartě! Tak se dneska šetří!

Karta pro hosty Murtal GästeCard Vám nabízí atraktivní služby a mnoho slev. Díky kartě ušetříte např. 10 % na skipasech (od 1,5denního skipasu). Karta je k dostání v ubytovacích zařízeních partnerů akce. Vyzvedněte si bezplatně svou kartu a užijte si dny plné zážitků na Vaší dovolené v regionu Murau-Kreischberg !

 
Víkend v Kreischbergu

  • 3denní skipas, 2x přenocování, snídaně, audio průvodce Murau, Murtal GästeCard, zdarma skipas pro děti do 15 let (v doprovodu alespoň jednoho rodiče v období od 16.3. do 3.4.2016.)
  • K nezaplacení a přesto v ceně: čistý vzduch, nedotčená příroda a hluboce zasněžená krajina.
  • Od 185 EUR/osobaTýden v Kreischbergu

  • 6denní skipas, 5x přenocovní, snídaně audio průvodce Murau, Murtal GästeCard, zdarma skipas pro děti do 15 let (v doprovodu alespoň jednoho rodiče v období od 16.3. do 3.4.2016.)
  • K nezaplacení a přesto v ceně: čistý vzduch, nedotčená příroda a hluboce zasněžená krajina.
  • Od 354 EUR/osobaInformace a rezervace
Tourismusverband Murau-Kreischberg

Liechtensteinstraße 3-5
8850 Murau
Tel.: 0043 3532 2720
tourismus@murau.at