Radost ze zimy v Korutanech má mnoho tváří

Radost ze zimy v Korutanech má mnoho tváří

Pokud pro zimní rodinnou dovolenou chcete jako nejlepší destinaci jižní stranu Alp se zárukou dostatku sněhu ve střediscích se širokými pozvolnými sjezdovkami, pak jsou Korutany se svou vyhlášenou pohostinností tou nejlepší volbou.

 

Korutany jsou díky své velice výhodné geografické poloze v alpsko-jadranském regionu zvyklé na sluneční paprsky a těší se v zimě mírným klimatem a přesto množstvím sněhu. Přijeďte a zažijte sami na vlastní kůži - nikdo nemůže slíbit více, než nabízejí Korutany. Přes 1.000 km perfektně udržovaných sjezdovek ve 31 korutanských a východotyrolských střediscích nabízí především terény pro celé rodiny, mírné svahy a pohodu. Tady prostě v zimě nabízejí kvalitu měřenou nejen délkou sjezdovek.

Lyžařské kurzy v korutanských lyžařských školách zaručují každému, že lyžování přijde určitě na kloub. Proto se pořádají třídenní lyžařské kurzy se zárukou úspěšného absolvování nebo vrácením peněz.

 

 

Univerzálním klíčem ke všem lyžařským střediskům je TopSkipass. V korutanských střediscích se kromě Topskipassu nabízí velké množství regionálních atraktivních rodinných balíčků a speciálních nabídek skipasů. Například v Bad Kleinkirchheimu lyžují děti do 12 let s týdenním pobytovým programem Familien-Euro za pouhé 1,- euro za den na všech sjezdovkách.

 

Zima v Korutanech, to je uvolnění a požitek

Od výletů na sněžnicích zimními lesy až po krásný výhled z termálních koupelí Römerbad na panorama hor. Skutečně vypnout a odpočinout si můžete v nových lázních KärntenTherme v lázeňském městečku Warmbad-Villach. K tomu ještě nabízí celoroční pohodu a zážitky 1. korutanský lázeňský dům přímo břehu jezera Millstättersee.


Radost ze zimy můžete rezervovat už nyní!


Zimní dovolená na otočku - vydejte se za sluncem do lyžařského regionu Villach

  • 3 noci v penzionu
  • včetně snídaně
  • 2denní skipas platný pro konkrétní lyžařskou oblast v regionu Villach
  • přeprava skibusem do konkrétní lyžařské oblasti zdarma
  • od € 138.- eur na osobu (dvoulůžkový pokoj)

 

Pokud máte chuť se seznámit se všemi nabídkami, najdete je zde


Prospekty