Ponte di Legno-Tonale - ideální místo pro lyžování!

Nová GONDOLA "Presena"

Až na vrchol ledovce ve zbrusu nové lanovce!

Vleky na ledovci Presena (jedna sedačková lanovka a 2 vleky) byly nahrazeny novou gondolou z Passo Paradiso (2,585 mt), až na vrchol ledovce (3,000 mt nad mořem).

Gondola má 8-místné kabiny. Vystoupit můžete i v mezistanici ve 2.724 m, kde v roce 2016 začne fungovat horská chata, ve které si můžete nejen odpočinout, ale rovnou se i ubytovat. Kdo by odolal posteli přímo na ledovci!?

Díky nové gondole se budou moci na vrchol ledovce podívat i nelyžaři. Pohledy na okolní krajinu z vrcholu ledovce jsou dechberoucí - vrchol Adamello a jeho ledovec Presena patří mezi ty největší z italských Alp.

Novou gondolou se dostanete z Passo Paradiso na Passo Presena za pouhých 7 minut a 50 sekund. To znamená, že můžete dosáhnout vrcholu ledovce z Passo Tonale za pouhých 13 minut, respektive pouze 27 minut z Ponte di Legno.
Na ledovci je možnost lyžování na krásné červené sjezdovce a na mezistanici si můžete vybrat, zda se napojíte na červenou sjezdovku, nebo sjedete po mírnější modré. Užít si zde můžete i běžecké lyžování a to i na podzim a na jaře, kdy v nižších nadmořských výškách je ještě málo sněhu.

 

 

Nová sedačková lanovka v "Casola" v PONTE DI LEGNO

2-sedačková lanovka v Ponte di Legno byla nahrazena moderní 4-sedačkovou lanovkou. Tato lanovka zajišťuje lepší a rychlejší spojení mezi Ponte di Legno a lyžařským areálem Temu.
Cílem je poskytnout lyžařům ty nejlepší zážitky - perfektní úprava sjezdovek a moderní a rychlé vleky.

 

Větší prostor pro děti

Rodiny jsou v našem středisku srdečně vítány. K dispozici je speciální oblast v centru Passo Tonale, která se jmenuje Fantaski a je věnována přímo dětem. Zde se mohou seznámit se sněhem a lyžováním velmi zábavnou formou a mohou načerpat své první lyžařské zkušenosti s našimi lyžařskými instruktory. Pro letošní sezonu jsme oblast pro děti ještě rozšířili!

 

 

V obalsti najdete více než 90 ubytovacích zařízení: B & B, hotely od 1 do 5 hvězdiček, rezidencí / apartmánů, kempů, domů pro skupiny, agroturistiky.

Ať už je Váš rozpočet jakýkoliv, vhodné ubytování a speciální nabídky právě pro Vás najdete ZDE