Nové Wellness Aquagranda v Livignu

Wellness Aquagranda Aqua Experience má neuvěřitelnou rozlohu 20.000 m2, je dokonale integrované mezi jednotlivými oblastmi v Livignu tak, aby vyhovovalo potřebám všech typů turistů - pro rodiny, sportovce a všechny ty, kteří si chtějí odpočinout. Aquagranda Livigno Wellness Park má jedinečný styl, který navrhnul architekt Simone Micheli.

 

Black Pool, také známý jako "Black Pearl", je velká vodní plocha, kde si můžete zahrát různé vodní hry nebo si odpočinout u hydromasáží.


Už jste někdy odpočívali v horké lázni a cítili, jak Vám padá sníh na tvář, zatímco obdivovujete krásu Alp? Z krytého bazénu je přímý vstup do venkovního a cíleně byl navržen jak pro děti, tak pro dospělé. Můžete si zde odpočinout, nebo být aktivní.

Black Pool nabízí:

  • Vnitřní a venkovní bazény
  • Hydromasážní Area
  • Sauna a parní lázně
  • Vodními tryskami a Cascades
  • Přístup k sportovních zařízení

 

Thermarium & beauty nabízí 2000 m2 pro relaxaci a krásu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V příjemném a uvolněném prostředí najdete finskou saunu s venkovní terasou, turecké i parní lázně, thalassoterapii, saunu s bylinnými esencemi, aromatické sprchy a frigidarium.

V relaxační oblasti si můžete lehnout do houpací sítě a poslechat hudbu, užívat si aromatické vůně a sledovat snímky, které připomínají prvky přírody: oheň, voda, vítr a země. Klientům je k dispozici tým odborníků, kteří jim zajistí masáž nebo kosmetické ošetření.

 

Plavecký bazén

Pro ty, kteří chtějí být aktivní i v době odpočinku, nebo chtějí trénovat ve vysoké nadmořské výšce, je tu k dispozici velké fitness centrum, stejně jako krytý olympijský bazén. Sportovní zařízení je ve výšce 1.816 metrů nad mořem, což je nejvyšší místo v Evropě, druhé po Mexico City.

 

Více fotek a informací najdete na stránkách www.aquagrandalivigno.com