Nejlepší party v Alpách na konci sezóny

 

Alpy, to v zimě není jen lyžování, ale po dni plném pobytu na čerstvém vzduchu si řada lidí ráda vyrazí do společnosti užít si další zážitky.

 

Přinášíme Vám pár tipů pro party, kterých se ještě stihnete na konci sezóny zúčastnit

Snowbombing ve středisku Mayrhofen v rakouských Alpách se koná od 3.4. do 8.4.2017. Jedná se o týden plný hudby za účasti mezinárodních DJ.

 

 

Středisko Crans Montana ve švýcarských Alpách připravilo akci Caprices Festival, která se koná od 6.4. do 9.4.2017. Čtyřdenní festival oslavuje na třech pódiích elektronickou hudbu z celého světa.

 

Ischgl v rakouských Alpách připravilo na 30.4. koncert Top of Mountain. Koncert se koná v nadmořské výšce 2300 m. V minulosti se na této akci představily hvězdy jako Elton John, Robbie Williams, Rihanna, James Blunt a mnoho dalších.

 

Kaunertal v rakouských Alpách připravil na termín 29.4. až 5.5.2017 akci Spring Break, neboli jarní přestávka. Kaunertal stahuje na konci zimní sezóny všechny příznivce lyžování a snowboardingu do střediska, aby si zde kromě pobytu na sněhu užili i spoustu party a oslav ve večerních hodinách.

Dále je zde možné testovat nové modely lyží a snowboardů.

 

 

www.telegraph.co.uk