Luxus uprostřed hor: Zimní dovolená v Hotelu Grossarler Hof

Skutečný luxus uprostřed hor zažijete v jedinečném rakouském  Hotelu Grossarler Hof ****s, který vám splní všechny představy o perfektní dovolené. Hotel leží v malebné vesničce Großarl a je vzdálený pouhých 100 metrů od nejbližšího vleku střediska Grossarltal v oblíbeném lyžařském komplexu Ski Amadé. Dostane vás naprosto úžasnou atmosférou a excelentními službami hotelového personálu. Pojďte se zabydlet.

Hotel si poprpí na vysoce kvalitní přírodní materiály, je totiž zahalen do dřeva a kamene z místních zdrojů. To potvrzuje interiér všech 49 prostorných pokojů a apartmánů. Všudypřítomné pečlivé truhlářství, nejjemnější tkaniny a originální tisky na plátěných potazích dodávají každé místnosti své vlastní kouzlo.

 

Chladné vás rozhodně nenechá ani rozsáhlé wellness centrum Erlenreich Relax & Spa se širokou škálou možností relaxace. Při kosmetických procedůrách je využíváná vlastní kosmetická řada Altitude pro péči o tělo i pleť. Ta obsahuje až 50 druhů alpských bylin a je 100% přírodní.Jakmile se ozvou vaše chuťové pohárky, excelentní gastronomie a úžasná nabídka vín v okouzlujícím sklípku jistě splní vaše očekávání.

Pojďte se toulat uličkami vesnice Großarl a procházku zakončete v krásném hotelovém sklípku.  

Zažijte dokonalou dovolenou, na kterou se budete chtít vracet. Více informací o hotelu se dozvíte tady nebo u našich Travel Designerů. 

Chci jet do Hotel Grossarler Hof