Livigno připravilo týden plný skvělých akcí na oslavu olympijské kandidatury

Livigno otevírá své brány návštěvníkům, aby s nimi oslavilo oficiální kandidaturu na zimní olympijské hry v roce 2026. Pro tento týden si připravilo spoustu akcí ve spolupráci s italskými olympijskými šampiony.

Týden od 30.3. do 5.4. se nese pod heslem Olympijský týden. Livigno připravilo 7 dnů skvělých akcí, do kterých se zapojily všechny zimní sporty a nadšenci, kteří se kolem nich pohybují. Livigno tak vneslo olympijského ducha na závěr sezóny.

V souvislosti s týdnem olympijského sportu nabízí středisko Livigno zajímavé akce a slevy na skipasy. V neděli 31.3. bylo možné si užít lyžování s italským národním týmem z Livigna, sportovním týmem z Livigna a atlety italského národního sportovního sdružení. Během odpoledne bylo možné si zarelaxovat ve wellness a relaxační oblasti Aquagrande.  V pondělí 1.4. se ve večerních hodinách koná sportovní akce za účasti biatlonistek Dorothey Wiererové a Lisy Vitozziové.

V úterý 2.4. bude následovat akce,, kdy bude možné užít si skvěle upravené sjezdovky střediska Livigno poté, co mezi 15.-18.3. hustě sněžilo. Večer bude následovat party.

Středa 3.4. nabídne paralelní slalom, kde budou soupeřit bývalé a současné hvězdy italského týmu.

Čtvrtek bude ve středisku Livigno ve znamení snowboard crossu. V odpoledních hodinách bude možné vyzkoušet si běžecké lyžování ve stopě s hvězdami jako federico Pellegrino a Greta Laurant.

Celá akce na oslavu olympijské kandidatury střediska Livigno bude zakončena v pátek 5.4.

Zdroj: https://www.livigno.eu/en/magazine/News_19_03_2019_A-WHOLE-WEEK-DEDICATED-TO-SPORTING-EXCELLENCE-GETS-UNDERWAY-THE-OLYMPIC-WEEK-IN-LIVIGNO_16959