Alpy se probouzejí do letní sezóny

Vyrazíte i Vy do Alpských hor v létě? Alpské hotely již spouští své letní kampaně s atraktivními letními balíčky. Nejčastěji skloňovaný termín začátku letní turistické sezóny v Alpách je začátek června (Itálie, Švýcarsko). Turistické cesty do dalších zemí jsou zatím omezenější (Slovinsko: násobné testy, Rakousko: karanténa, Francie: nouzový stav a zásadní omezení pohybu). Plošně se však situace zlepšuje, zejména u Slovinska se čeká přeřazení do červené zóny, takže s rezervací Vašeho letního pobytu příliš neváhejte!

Někdo pobyt v horách miluje kvůli zdraví (čistý vzduch, lesy, voda), jiný si tam chce odpočinout (pravda, rozdělení je trošku nepřesné - nicnedělání je zdravé také). Mnozí jedou do hor sbírat zážitky, pro sportovněji laděné jsou hory jedno velké sportoviště.

Přinášíme vám několik tipů na zajímavé aktivity. Kontaktujte nás - letní balíčky Vám rádi zarezervujeme.

Zdraví

Ájurveda v Hotelu Plesnik, Slovinsko

Naprostou novinkou v naší nabídce je nabídka 4* Hotelu Plesnik ve slovinské Logarské dolině. Na místě, kde „lišky dávají dobrou noc“ si dokonale odpočinete od náročných dní posledních měsíců. S 5-14denním balíčkem Ayurveda detox nebo Ayurveda destress (diagnostika, terapie, jóga, ubytování, polopenze) s certifikovaným Ájurvedským terapeutem budete jako znovuzrození.

Mám zájem o nabídku Ájurveda programu

Odpočinek a pohoda

Odpočinek a pohoda v Hotelu Steger-Dellai

Není nic pohodlnějšího, než začít horskou túru přímo v horách. Ušetříte minuty a hodiny času, když svou výpravu začnete přímo v 4* Hotelu Steger-Dellai, na vrcholku Seiser Alm v centru Dolomit. A když si budete chtít odpočinout s šálkem výborné italské kávy, je Vám k dispozici lehátko u přírodního jezírka a Vašim nejmenším dětské hřiště přímo u hotelu.

Mám zájem o nabídku pobytu na Seiser Almu

Zážitky

Gourmet zážitky v Hotelu Lagació

V tak unikátní a rozmanité krajině, jakou masiv Alp nabízí, je zážitků nespočet. Můžete se stát pasáčkem koz či ovcí, vyzkoušet si lov lanýžů. Že to neláká každého? Gourmet zážitek si vychutná každý - Dine-around Gourmet Experience 4* Hotelu Lagació je pro labužníky to pravé! Vychutnejte si degustační menu o 7mi chodech s návštěvou čokoládového a sýrového ráje v Cocun Cellar, 6chodovou večeři  v Michelinské restauraci La Stüa de Michil a typické ladinské 4 chody v Berghotelu Ladinia. Hýčkejte své chuťové pohárky v údolí, proslulém kulinářskými divy. Věřte, že Alta Badia Vás nadchne.

Mám zájem o nabídku v Alta Badia s gourmet zážitky

Lyžování

Lyžování na ledovci Kitzsteinhorn Kaprun

Nestihli jste si zalyžovat? Chybí Vám klid a pobyt v království ledu a sněhu? Ledovec Kitzsteinhorn v Kaprunu letos plánuje lyžování až do 24.7.2021. S novým 3K K-onnection se pohodlně usazení v kabince lanovky dostanete až na ledovec. Bydlete v adults-only 4*sup Hotelu Barbarahof a užijte si kultivovaného klidu a aktivní relaxace. S balíčkem Glacier Snow&Fun máte zdarma i navoskování Vašich lyží a 1x test ski.

Mám zájem o nabídku Glacier Snow&Fun v Kaprunu

Vzhůru do hor

E-bike a horské túry ve Švýcarsku

Novinkou letošní sezóny je balíček 3 Days-under-Power ve švýcarském Davos Klosters. Užijte si 127 km na e-kole a 2 přenocování na horské chatě. Že je e-bike pro lenochy? Toto rozhodně ne!

Kdo raději pěšky, toho musí nadchnout další novinka – balíčky pěších túr na švýcarské Via Engiadina. Hor si užijete dosyta – do civilizace se vrátíte až za několik dní. A nebojte – o zavazadla i nocleh máte postaráno.

Mám zájem o nabídku 3 Days-under-Power v Davosu

Mám zájem o nabídku pěší túry Via Engiadina

ZAUJALI JSME VÁS?
Kontaktujte nás...

 

  Tereza Brychová

TEREZA BRYCHOVÁ
Prodej a zajištění pobytů

+420 605 211 245
tereza.brychova@sguide.cz

 

KONTAKTY
S-GUIDE, s.r.o.
Erbenova 8
602 00 Brno
 
info@zimni-alpy.cz
+420 515 917 111
www.Zimni-Alpy.cz

 → Individuální přístup
 → Dlouholeté zkušenosti
 → Dovolená ušitá přímo na míru
 → Členové Traveller Made