Kde si celebrity užívají lyžování?

 

Není žádné tajemství, že celebrity milují lyžování. Možná proto, že si nasadí helmu, nandají brýle a najednou si můžou sednout vedle někoho z nás na lanovku a přitom si můžou užívat luxusu soukromých horských chat a soukromá letadla.

Od politiků po královskou rodinu, od televizních hvězd pro herce, na svazích v Alpách můžete potkat řadu známých osobností s jejich rodinami a blízkými.

 

 

 

Do střediska Méribel ve francouzských Alpách často míří třeba Lady Gaga nebo Emma Watson.

Nejznámější evropské celebrity většinou míří do středisek Courchevel v oblasti Trois Vallées a do nejlepších středisek švýcarských Alp jako St. Moritz, Zermatt a Klosters.

Verbier se stává stále oblíbenějším a vyhledávanějším střediskem celebrit díky velké nabídce luxusních horských chat spolu s bohatým a dobrodružným terénem pro lyžování.

 

Zde si můžete prohlédnout top 10 středisek vyhledávaných celebritami – Alpy jsou na šesti pozicích:

1.    Verbier, Switzerland
2.    Aspen, UDA
3.    Zermatt, Switzerland
4.    Gstaad, Switzerland
5.    Deer Valley, USA
6.    Telluride, USA
7.    St Moritz, Switzerland
8.    Klosters, Switzerland
9.    Sun Valley, USA
10.    Courchevel, France

 

Pokud se nechcete otáčet po známých osobnostech a v klidu si vystát frontu v samoobslužné restauraci, vypadá to, že rakouské Alpy jsou ideální volbou. Ovšem i zde můžete potkat známé osobnosti jako Claudii Schiffer nebo Johna Travoltu. Italské Alpy mají celebritami oblíbené středisko Courmayeur, modelka Naomi Campbell ráda vyráží do luxusního střediska Cortina.

 

 

 

Není tedy žádným překvapením, že bohatí a slavní míří do nejluxusnějších středisek světa. Vymazlené horské chalupy s vinnými sklepy, hernami, tělocvičnami, saunami a bazény. Některá střediska mají vlastní letiště a jsou schopna pohostit návštěvníky v restauracích oceněných michelinskými hvězdami a luxusními obchody.

Britská královská rodina včetně Williama, Kate a její sestry Pippy míří nejčastěji do francouzských Alp do středisek Courchevel a Verbier. Naproti tomu Madonna si ráda vybírá na svou každoroční zimní dovolenou střediska Gstaad a Zermatt ve švýcarských Alpách.

 

 

 

Zdroj: www.telegraph.co.uk