Kamera s dálkovám ovládám je zárukou kvalitních záběrů při lyžování.

Pokud uvažujete o videokameře, máme pro vás dva atraktivní tipy z letošních novinek Sony. Outdoorová kamera HDR-AS50 je zajímavá mimořádnou odolností s možností ponoření až do hloubky 60 m, model HDR-CX625 je pak ideální jako univerzální rodinná videokamera pro každou příležitost.

 Model HDR-AS50 s dálkovým ovládáním Live-View Remote má inovované intuitivní menu a umožňuje plně ovládat videokameru Action Cam na dálku, včetně zapnutí a vypnutí. Videozáznam je pořizován v rozlišení FULL HD 60p a mezi další funkce patří 4K časosběrné snímání nebo schopnost natáčení pod vodou v hloubce až 60 metrů v kombinaci s podvodním krytem, který se dodává s videokamerou.

Nová videokamera Action Cam je zárukou kvalitních záběrů při sportu a volnočasových aktivitách – díky ní si uchováte ještě více vzpomínek.

 


Model HDR-CX625 nabízí širokoúhlý záběr s ohniskovou vzdáleností již od 26,8mm a 30násobný optický zoom. Nahrává FullHD video až 1080/60p s 5.1 Dolby zvukem. Kamera využívá optický stabilizátor obrazu Optical SteadyShot s pětiosou stabilizací, takže vaše videa budou do detailu vykreslená a ostrá.  Zajímavou vlastností je schopnost záznamu do dvou formátů najednou ( XAVC S nebo AVCHD) a dnes již samozřejmostí je Wi-Fi s technologií NFC pro snadné sdílení a ovládání kamery přes chytrá zařízení.

 

 

 

Zdroj: www.megapixel.cz