foto

 

Fotosoutěž „Lyžování v Alpách“

 
Byli jste v posledních 2 letech v Alpách? Fotíte? Jestliže zní odpověď na obě otázky „ano“, nabízíme vám možnost zúčastnit se amatérské fotografické soutěže o zajímavé ceny!


Organizace soutěže:

  • Soutěž bude probíhat od 21.1.2007 do 21.4.2008
  • Vkládat fotografie můžete po registraci a následném přihlášení. Fotografie vkládáte do fotogalerií jednotlivých středisek na stránkách www.zimni-alpy.cz (např. http://www.zimni-alpy.cz/alpy/rakousko/stubai/?tab=Fotogalerie )
  • Každý soutěžící může zadat maximálně 5 fotografií k jednomu středisku. Fotografie budou posuzovány na základě kreativity, nápaditosti a fotografické kvality. O vítězích rozhodne odborná porota do konce dubna 2008.
  • Přihlášené fotografie nesmí být starší než 2 roky a nesmí být dosud nikde publikovány. Přihlašovatel musí být autorem přihlášené fotografie a vlastnit na přihlášené dílo veškerá práva. Fotografie, které budou zaslány do soutěže, mohou být skončení využity pro propagaci na portálech www.zimni-alpy.cz a www.letni-alpy.cz a marketingových aktivit cestovní kanceláře S-Guide, s.r.o.
  • Požadovaný formát  souborů - JPG.
  • Zveřejnění vítězů a vítězných fotografií bude publikováno na stránkách www.zimni-alpy.cz/souteze/.


Ceny věnované partnery této soutěže:

1.      Canon  - Fotoaparát Canon Poweshot 9G


(www.canon.cz)  

       přední světový dodavatel zobrazovacích technologií a tiskových řešení. Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., která byla založena v roce 1937. CCI je předním poskytovatelem digitálních produktů pro domácnost a kancelář, k nimž se řadí produktové skupiny foto, video, inkoustové a laserové tiskárny, zařízení vše-v-jednom, projektory, skenery a faxové stroje. Podnikovou filozofií společnosti Canon je japonský koncept kyosei, jehož mottem je žít a pracovat společně pro obecné blaho. Jako společnost působící s ohledem na životní prostředí je Canon členem programu Conservation Partner fondu WWF.  Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na adrese: www.canon-europe.com

2.      Ceny od LOAP

        (www.loapsport.cz)

        Značka LOAP je tradičním výrobcem sportovního oblečení a vybavení pro volný čas a pobyt v přírodě. Zákazníci si mohou vybrat ze širokého spektra výrobků pánského, dámského a dětského oblečení nebo batohů různých velikostí a litráží, stanů a spacích pytlů. Všechny výrobky jsou pro lepší orientaci zákazníka rozděleny do kategorií. 

  3.      Ceny od ENVY - voucher v hodnotě 8.000 Kč na odběr zboží z prodejen ENVY.

        (www.envy-sport.com)

        Filozofii značky ENVY vyjadřuje zaměření "TECHNICAL SPORT FASHION". Na vzhledu oblečení se podílí designérská studia ve Francii a Německu. Zaměření na design dle nejnovějších módních trendů, aktuální barevné kombinace a kvalitní střih.

4.      Ceny od Progress - funkční prádlo a fleece mikiny

        (www.progress-cz.cz)

 

5.      Ceny od www.onlinelyze.cz  - 3 x Snow Jack sněžná koloběžka

       Na stránkách www.online-lyze.cz naleznete širokou nabídku sjezdových a běžeckých
lyží značek Fischer, Blizzard, Rossignol, Nordica, Sporten, Elan, Kastle a Choc. Dále nabízíme velký výběr lyžařských přileb a brýlí.