Dovolená v termálních lázních Gasteinertalu

Vysokohorské termální lázně Felsentherme

 

Dovolená v termálních lázních Felsentherme přináší skvělé účinky na tělo i ducha. Snová je již jejich poloha – leží v nadmořské výšce 1200 m uprostřed salcburských lázní Bad Gastein a na dotek vysokohorské alpské přírodě a ukryté ve skále.  Nádherná příroda Vysokých Taur se nachází přímo za dveřmi - díky nové gondole Stubnerkogel je vše nadosah.

 

Po 3 000 let dlouhé cestě skrz skalnatými vrstvami Vysokých Taur vyvírají termální vody obohacené o cenné informace nevratně na povrch.
Tekuté zlato Vysokých Taur – slavná Termální voda z Bad Gastein, která již mnoha generacím přináší ulehčení od různých neduh nebo jen navozuje příjemný pocit.

 

Hory vydávají 18 pramenů – mnoho milionů litrů denně vytéká z hloubky na denní světlo a jeden milion litrů teče do venkovních a vnitřních bazénů termálních lázní Felsentherme Bad Gastein. Teplota pramenů měřená u místa vyvěrání ze země dosahuje až 46 oC.

 

Obsah radonu a lehká mineralizace vody zajímá mediky – kdo se v lázních bude koupat, může se těšit na účinek termální vody. Ta obnovuje buňky a harmonizuje funkce těla. Unavené svaly se uvolní, zlepší se prokrvení, pohybový aparát se uvolní a vzroste chuť do života.

 


Vodní svět a termály Alpentherme

 

Vodní světy alpských lázní Gastein vyjdou vstříc všem: lidem hledajícím klid i hostům toužícím po rušnějším životě. Ti všichni přicházejí do moderních lázní v Salzbursku.

 

Svět zážitků a zdraví v lázních Alpentherme Bad Hofgastein nabízí na ploše 32 000 m2 nejrůznější možnosti odpočinku a trávení volného času: saunový svět s horským jezerem, oázy klidu a wellness, relaxační svět pro klid a odpočinek, rodinný svět nabízející zábavu pro celou rodinu a svět pro ženy. A to jsou jen některé zajímavosti. Moderní lázně nabízejí požitek pro každého.

 

Rozličná nabídka otevírá hostům lázní novou dimenzi relaxace, regenerace a zábavy. Voda z pramenu v Gastein splývá s prvky kamene a dřeva a okolní krajinou do jednoho celku.
Ponořte se do moderního vodního světa. Jestli toužíte po odpočinku, zážitcích nebo zábavě, Alpenherme Gastein mají pro každého vhodnou nabídku.


     

Zdroj: www.alpentherme.com, www.felsentherme.com