Dovolená na lyžích v srdci Rakouska s jistotou sněhu

Loser. Moje hora plná zážitků.

Lyžařská oblast Loser v Altaussee nabízí v nadmořské výšce 1.000 metrů pestrou nabídku sjezdovek pro celou rodinu: Jak začátečníci, tak pokročilí naleznou na širokých sjezdovkách mnoho prostoru k zážitkům při glidingu, carvingu a slalomu. Moderní 6-sedačkové lanovky se postarají o pohodlnou přepravu až do nejvyšších oblastí a na sjezdovkách umožní nerušenou zábavu bez dlouhých čekacích dob. Loser se svým rozlehlým alpským terénem spojuje téměř nekonečnou volnost hlubokého sněhu nad hranicí lesů s nesrovnatelným panoramatickým výhledem na oblast Ausseerland-Salzkammergut.

A to nejlepší na tom je:

Tato sněhová pohoda trvá až do jara, neboť díky optimální nadmořské výšce a náležitě používaným sněhovým dělům je o dostatek sněhu a o zábavu na sjezdovkách v lyžařské oblasti Loser dobře postaráno.

 

   


Loser Bergbahnen GmbH & Co KG
A-8992 Altaussee, Lichtersberg 84
Tel +43 (0) 3622/71315
www.loser.at

 • 30 kilometrů sjezdovek v nadmořské výšce 800 až 1.800 m
 • 2 x 6-místné pohodlné sedačkové lanovky,
  4-sedačková lanovka,
  2-sedačková lanovka,
  3 lyžařské vleky, vleky pro batolata a cvičné vleky,
  svět dětí na lyžích s kouzelným kobercem
 • lyžařský autobus

 

Tauplitz - prosluněná zimní krajina divů.

Ten, kdo zná Tauplitz, miluje svobodu nad hranicí lesa, naše alpské lyžařské svahy, pohádkový svět kypící zdravím, útulné lyžařské chaty a jedinečnou slunečnou polohu: U nás si můžete své tělo protahovat v zářícím slunci, od rána až do večera! Heslo zní: Načerpejte sílu přírody a vykouzlete si v rozesmátém obličeji svěží barvu.

Naše kabinová lanovka 8er-Gondelbahn je velkým úspěchem. Ambiciózní carvingoví a sportovní lyžaři si na velmi dlouhých, výběrových sjezdovkách rádi vybijí svoji energii a budou se radovat z ještě větší volnosti při jízdách ve volném terénu. Lyžaři, kteří si jízdu rádi vychutnají, dávají nadále přednost náhorní planině Tauplitzalm, která dodává energii, a odpočívají v rázovitých chatách.

 

V novém dětském světě Kinderland s 80 metrovým krytým »kouzelným kobercem« jdou malým lyžařským nadšencům první lyžařské oblouky zcela bez problémů. Dvě pohádkové zimní turistické trasy na vrchol a po Almdorfu potěší nelyžující návštěvníky Tauplitzu s 360° panoramatickým výhledem na vrcholu Lawinenstein nebo procházkami ve vesničce Almdorf.

 

Tauplitz s jistotou sněhu musí člověk jednoduše milovat a především prožít »naživo«. Nejlépe už letos v zimě – těšíme se na vás :)
 

Die Tauplitz, A-8982 Tauplitz 71, Austria
Tel +43 (0) 3688/2252, www.dietauplitz.com

 

Novinka: Dětský zábavní park, dvě zimní turistické cesty po vrcholcích

Údaje: 42 kilometrů sjezdovek, osmisedačková kabinková lanovka, 4 sedačkové lanovky, 9 lyžařských vleků a 3 cvičné vleky, spojení mezi Tauplitzem a Bad Mitterndorfem po sjezdovkách až do údolí, parkoviště v Zauchenursprungu