Bílé Velikonoce na ledovci Kitzsteinhorn

Perfektně připravené sjezdovky jsou vždy připraveny pro jarní lyžování na ledovci Kitzsteinhorn, kde je jistota sněhu celý rok.

Bílé Velikonoce jsou na ledovci Kitzsteinhorn garantované. Až do pozdního jara čekají na ledovci Kitzsteinhorn ve středisku Kaprun perfektně připravené sjezdovky s absolutní jistotou sněhu.

Ledovec Kitzsteinhorn ve středisku Kaprun leží ve středu rakouských Alp a je velmi dobře dostupný. Za pěkného počasí nabízí ledovec Kaprun nádherné výhledy na vrcholky v nadmořské výšce 3000m. Pro děti připravilo bohatou nabídku lyžařských škol.

Ledovec Kitzsteinhorn ve středisku Kaprun získal během roku 2018 řadu ocenění z prestižního serveru skiresort.de. Celkem pět hvězdiček získal Kitzsteinhorn v oblasti „Nejlepší středisko na ledovci“, „Snowpark“ a „Nejlepší středisko do 60km sjezdovek“.

Jaro na ledovci Kitzsteinhorn

Jaro je odbobím pro požitkáře. Na svazích ledovci Kitzsteinhorn leží ještě prašan, na milovníky freestylu čekají různorodé překážky a ti, co holdují zimní turistice, ocení značené trasy.

Užijte si slunečních teras u horských restaurací a chat nebo si vychutnejte nádhernou vyhlídku na vrcholy v nadmořské výšce nad 3000m v části Gipfelwelt 3000.

Od 26.do 28.4.2019 se na ledovci Kitzsteinhorn koná jarní festival, kde si budou návštěvníci moci užít poloprázdné sjezdovky, atrakce freestylového parku, otestovat nové lyže pro příští sezónu a k tomu si vychutnat hudební produkci živých kapel.

Každý den je připraven minimálně koncert živých kapel. V sobotu a v neděli se současně koná skitest velkých značek zdarma. Všechny sezónní permanentky jsou platné až do 1.5.2019

Zdroj: www.kitzsteinhorn.at