Alta Badia : zimní dovolená pro lyžaře a gurmány

Dolomity Superski
Alta Badia : Zimní dovolená pro lyžaře a gurmány

 

Užijte si na lyžích cestu kolem světového kulturního dědictví UNESCO!

Zimní dovolená v italském středisku Alta Badia v jižním Tyrolsku, to je zkrátka "Lyžování s radostí ". Je zde dokonalé spojení mezi lyžováním a úžasnou gastronomií. Během zimní sezóny si můžet vybrat ze široké gastronomické nabíky v celém regionu Dolomity.

Poznejte středisko Alta Badia!

 


 

 

Uchvátí Vás tradiční gastronomie, jejíž kořeny sahají až do ladinské kultury. Kuchyně z dolomitského údolí je snadná a vynikající.


Můžete se těšit na tyto kulinářské zážitky:

Slope Food - v průběhu zimního období můžete ochutnávat malé delikatesy od michelinských kuchařů z celého světa. Tyto předkrmy jsou podávány ve 14ti chatkách podél sjezdovek střediska Alta Badia.

Cook & Share - na podzim zasílalo 23 místních restaurací své nejlepší recepty, které byly zveřejněny na Facebooku. Alta Badia pak vyhlásila ten nejlepší z nich. 

Chef´s Cup Südtirol - od 19. do 24. ledna 2014 bude probíhat kulinářská akce, na které se setkají nejlepší světoví kuchaři spolu s uznávanými vinaři. Můžete se těšit jak na sportovní vyžití, tak i na zábavný program. 

Dé dl vin - 30. března 2014 uspořádala Alta Badia ochutnávku jemných jihotyrolských vín, které pro Vás budou nachystené přímo u sjezdovek.

 

A nezapomeňte! Jihotyrolská vína ​​nabízí širokou škálu chutí a vůní!


Objevte Dolomity , objevit Alta Badia !