Alpské lyžování v Korutanech: hodně sněhu a ještě více slunce!

Alpské lyžování v Korutanech: Hodně sněhu a ještě více slunce!

Korutanská zima vždy potěší rodiny, začátečníky i sportovní lyžaře: pozvolné svahy, široké sjezdovky, lehký takřka středomořský životní styl a zajímavé nabídky jako Familien-Euro, číšník a wifi na sjezdovce jsou zárukou toho, že v Korutanech zažijete dokonale uvolněnou a nezapomenutelnou dovolenou na lyžích.

Hostitelům ve 25 korutanských lyžařských střediscích leží vždy na srdci, aby se u nich hosté od prvního okamžiku cítili co nejlépe. K tomu patří samozřejmě příjemné večery u korutanských specialit a pochoutek z alpsko-jadranské kuchyně stejně jako záruka sněhu až do jarních měsíců. Na lyžaře čeká v Korutanech a východním Tyrolsku celkem více jak 1.000 kilometrů sjezdovek na většinou mírných svazích, ale také prudké černé sjezdovky - a mnoho dalších výjimečných zážitků.

 

            

 

Lyžařské kurzy se zárukou

Zajímavá nabídka lyžařských kurzů pro začátečníky je tu také v této zimní sezóně. Mnoho korutanských lyžařských škol nabízí začátečníkům výuku se záručeným úspěchem: Kdo po třech dnech nesjede modrou sjezdovku, dostane celý poplatek za kurz zpět (3-denní kurz vč. zapůjčení vybavení: 129 eur, www.kssv.at). Gerlitzenské Alpy mají certifikát "Welcome-Beginners" jako středisko, vhodné pro lyžaře - začátečníky. Široké a pozvolné sjezdovky, lanovky i pro děti a začátečníky a lyžařské školy se zárukou i pro dospělé!


Nejen láska prochází žaludkem

To, že Korutany leží na jižní straně Alp, je nad slunce jasnější i z obsahu hrnců v kuchyni. Tady se usídlila typická alpsko-jadranská gastronomie kde se snoubí vzrušující kombinace tradičních surovin z korutanských oblastí a lehká středomořská kuchyně jižních sousedů. Staré lyžařské chaty na sjezdovkách se koupou ve slunečních paprscích a nabízejí krásné pohledy na alpské panorama. Nebo se jen tak přitulit po dni stráveném na lyžích k teplým kachlovým kamnům - to jsou právě ty okamžiky, které dělají zimní dovolenou v Korutanech tak jedinečnou.

 Zimní dovolená na otočku - vydejte se za sluncem do lyžařského regionu Villach

• 3 noci v penzionu
• včetně snídaně
• 2denní skipas platný pro konkrétní lyžařskou oblast v regionu Villach
• přeprava skibusem do konkrétní lyžařské oblasti zdarma
• od € 138.- eur na osobu (dvoulůžkový pokoj)

 

Máte chuť se seznámit s nabídkami?

Prospekty