Sporthotel Romantic Plaza Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Madonna di Campiglio / Pinzolo / Folgarida-Marilleva
Město:
Madonna di Campiglio
Vzdálenost z Prahy:
710 km
Vzdálenost z Brna:
741 km
Nejbližší sjezdovka:
do 50 m od ski areálu

Hotel má skvělou polohu přímo na hlavním náměstí v Madonně di Campiglio. Odtud je to blízko hned ke třem lanovkám lyžařského střediska, ta nejbližší (Miramonti) se nachází 50 metrů od hotelu.

Výhody

 • skvělá poloha v blízkosti lanovek i centra
 • vlastní hotelové wellness
 • špičková nabídka vín

Nevýhody

 • placené parkoviště

Vybavení

Luxusní hotel fungující už od roku 1956 nabízí velkou škálu možností relaxace. Odpočívat lze v hotelovém wellness, u baru s krbem či ve videoherně, pro aktivnější jedince je zde vybavená posilovna.
Praktické: Bezbariérový přístup, výtah, lyžárna, bezplatná Wi-Fi, soukromé parkování v areálu hotelu za poplatek, prodej skipasů na recepci.

Aktivity

Bar, restaurace, knihovna.

Wellness

Vntiřní bazén s masážními tryskami, turecká lázeň s příměsí esenciálních olejů, finská sauna, tepidárium, kneippova lázeň, ledová jeskyně, vířivka, relaxační zóna, zážitkové sprchy (různé druhy sprch s barvami a vůněmi), fitness.

Ubytování

V hotelu je k dispozici 40 útulných pokojů v několika kategoriích. Všechny pokoje jsou nekuřácké a lze se v nich připojit na internet přes kabel či Wi-Fi.
Pokoj Classic (16-20 m2): max 2 osoby, 2. až 3. patro, LCD TV, minibar (na vyžádání), župan, fén, trezor, telefon.
Pokoj Superior (20-30 m2): max 4 osoby, 2. až 5. patro, balkón, LCD TV, telefon, čtecí koutek, župan a pantofle, fén, bezpečnostní skříňka, minibar, masážní sprcha, sušák ručníků.
Pokoj Panoramic (20-30 m2): max 4 osoby, 2. až 5. patro, balkón, LCD TV, telefon, čtecí koutek s panoramatickým výklenkem, župan a pantofle, fén, bezpečnostní skříňka, minibar, masážní sprcha, sušák ručníků.
Junior Suite: max 4 osoby, 2 až 5. patro, obývací pokoj se dvěma lůžky, šatnou a koupelnou, ložnice s manželskou postelí a panoramatickým výklenkem, LCD TV, telefon, čtecí koutek, župan  a pantofle, fén, bezpečnostní skříňka, minibar, masážní sprcha, sušák  ručníků.

Stravování

Polopenze (v ceně ubytování), snídaně formou bohatého bufetu s lokálními produkty. Večeře servírované - výběr ze 4 druhů menu. Na vyžádání možnst přípravy speciálního menu pro vegetariány, celiaky apod.

Pro děti

Dětská herna.

Cena nezahrnuje

 • příplatek za krytou garáž 10 - 12 EUR/den (podle termínu)
 • příplatek za plnou penzi 28 - 38 EUR (podle termínu)
 • příplatek za dětskou postýlku 25 EUR/den (bez stravy), 38 EUR/den (polopenze)
 • místní pobytovou taxu

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • wellness
 • Wi-Fi

Videa

Další ubytování v okolí Sporthotel Romantic Plaza