Sporthotel Frühauf

4

Středisko: Innerkrems

Rakousko

Innerkrems

Zimní Alpy
Sporthotel Frühauf

Krátká specifikace: Elegantní rodinný hotel ležící přímo na sjezdovce.

LUXUSNÍ 0 m

hotel přímo v lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

snídaně společenská místnost polopenze finská sauna posilovna garáže krytý bazén internet masáže parkoviště dovolena domácí zvířata solarium parní lázeň
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- přímo v lyžařském středisku

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 518 km, od Brna 440 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu nalezente na této stránce).

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotelový komplex sestává ze 4 vzájmně propojených budov umístěných terasovitě ve svahu a leží přímo na sjezdovce.
Charakter hotelu: Moderní elegantně zařízený rodinný hotel vhodný i pro rodiny s dětmi.
Pokoje: 60 komfortních pokojů nebo suite různých kategorií, většina je s balkonem.
Vybavení pokojů: Všechny pokoje a suity jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, telefonem, televizí, pokojovým tresorem. Přistýlky jsou formou pohodlných pohovek. Všechny pokoje jsou nekuřácké.
Pokoje v hlavní budově: dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem/WC (18 m2), dvoulůžkový pokoj s vanou/WC (20 m2), pokoj "Almzimmer" (30 m2) se sprchovým koutem/WC, dále suite se sprchovým koutem/WC (40 m2, obývací pokoj a ložnice).
Vedlejší budova Königstuhl (snídaně přímo v domě, nejkratší cesta k bazénu, propojen s hlavní budovou): dvoulůžkové pokoje se sprchou/WC a balkonem (17 m2), dvoupokojová suite (40 m2).
Vedlejší budova Strasser (propojen s hlavní budouvou): dvoulůžkové pokoje s balkonem s výhledem na sjezdovku (20 m2),
pokoje bez balkonu (16 m2), pokoje v budově Strasser jsou pouze se sprchou/WC.

STRAVOVÁNÍ

Plná penze (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatých švédských stolů s ovocnými a zeleninovými džusy, müsli, šunkovými a sýrovými variacemi a samozřejmě čerstvým pečivem, polední bufet, večer výběr ze dvou menu o 4 chodech a salátový bufet, možnost vegetariánského stravování, nepravidelně také speciální bufetové večeře. Pro děti večer vlastní dětský bufet.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: vnitřní bazén 7 x 14 m s teplotou vody 28 stupňů a výhledem na sjezdovku, 3 druhy saun, infračervená kabina, římská parní lázeň, masážní sprchy, relaxační místnost, solárium (za příplatek), masážní sprchy, posilovna, za poplatek také kosmetické služby a masáže.
Pro večerní program: hotelový bar, stolní tenis, stolní fotbal, čítárna, internetový koutek, diskotéka.
Pro děti: dětská herna, herna počítačových her, kuželky, dětská lyžařská škola, dětská postýlka za poplatek EUR 7 za den.
Praktické: Lyžárna, parkoviště, garáže (za poplatek), půjčovna lyžařského vybavení, prodej skipasů na recepci, WI-FI.

zobrazit celý text