Sporhotel Zoll

4

Středisko: Sterzing / Wipptal

Itálie

Vipiteno

Zimní Alpy
Sporhotel Zoll

Krátká specifikace:

Horský hotel v klidném prostředí se skvělou restaurací a wellness.

1,5 km

Pokoje: Dvoulůžkový pokoj Standard v Zollhaus | Dvoulůžkový pokoj Deluxe v Hotelu Zoll | Dvoulůžkový pokoj Komfort v Hotelu Zoll | Dvoulůžkový pokoj Business v Dependance

Hotel je 1,5 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

1 příspěvků
zobrazit všechny

Hodnocení

baby friendly pronájem kol snídaně společenská místnost polopenze výtah finská sauna posilovna garáže zahrada krytý bazén internet bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu) masáže parkoviště dovolena domácí zvířata seminární místnost solarium parní lázeň stolní tenis tenis vířivka venkovní bazén
Zavřít
Mapu

VÝHODY

  • sportovní vyžití
  • wellness oáza
  • Wi-Fi ZDARMA
  • parkování v garáži ZDARMA

NEVÝHODY

  • není v centru města
  • vzdálenost od lyžařského střediska

 

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní. 
Pro skupiny 15 a více osob možnost pronájmu autobusu.
Vzdálenosti od Prahy 610 km, od Brna 641 km.

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotel se nachází v jihotyrolských Alpách v malém městečku Steirzing/Vipiteto, které je známé pro svoji bohatou historii a krásnou přírodu. Středověké stavby a krajina obklopena horami a překrásnými lesy jistě okouzlí každého z vás.
Charakter hotelu: Hotel se skvělou restaurací, wellness a bohatým sportovním vyžitím zajistí svým hostům dokonalý odpočinek.
Pokoje: Hosté se mohou ubytovat jak v pokojích tak i v apartmánech.
Pokoj Deluxe "Weisspitz":
 pro 2-4 lidi, na rozloze 35-40 m2 . Pokoj je prostorný, komfortní, vhodný zejména pro rodiny a je vybaven LCD TV, internetem Wi-Fi, telefonem, trezorem, koupelnou, balkónem.
Pokoj Komfort "Eisack":
pro 1-4 osoby, na rozloze 22-28 m2. Pokoj je vybaven LCD TV, internetem Wi-fi, telefonem, trezorem, koupelnou, balkónem. Pokoje jsou vystavěny v přírodním dřevěném stylu, což je vhodné zejména pro alergiky, nebo jsou k dispozici i pokoje s koberci, které tímto tvoří příjemnou atmosféru. Hotel disponuje i bezbariérovými pokoji.
Pokoj Economy
: pro 1-4 osoby, na rozloze 15-28 m2. Pokoje se nachází v podkroví historické budovy, nebo v budově Depandace, vzdálené asi 50 m od budovy hlavní. Pokoje jsou komfortní, moderně vybaveny a disponují LCD TV, internetem Wi-Fi, telefonem, trezorem a koupelnou.
Apartmány:
 pro 2-6 osob, na rozloze 75-80 m2. Apartmány jsou vhodné pro velké rodiny, které svoji dovolenou chtějí strávit pohodlně a ve velkém obývacím prostoru. Apartmány disponují 2x lůžkovým pokojem, kuchyňským koutem, pracovním prostorem s Wi-Fi, 2x koupelnou a balkonem. Jsou vybaveny LCD TV, internetem Wi-Fi, telefonem, trezorem.

STRAVOVÁNÍ

Pokoje: Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně jsou podávány formou bohatých švédských stolů s čerstvým pečivem, večeře je připravena jako výběr z menu. Možná vegetariánská strava, jídelní lístek je také v angličtině. Během týdenního pobytu jsou v rámci večeře servírovány místní speciality.

Apartmány: bezestravy

VOLNÉ TERMÍNY

Ubytování je možné ve všech termínech zimní lyžařské sezony 2017/2018.

PROGRAM

Relaxace: Sauna, parní lázeň, vířivka, venkovní i vnitřní bazén, lezecká stěna, posilovna, fyzioterapie a masáže, tenisový kurt, minigolf, plážový volejbal a možnost zapůjčení si bezplatného elektorkola.
Pro večerní program: Stolní tenis, restaurace, hotelový bar, společenská místnost s TV
Děti: Dětské hřiště a dětský koutek
Praktické: Recepce, lyžárna, parkoviště, garáž

zobrazit celý text

CENOVÉ INFORMACE

Uvedené ceny jsou platné pro osobu/noc včetně polopenze.
 
Ceny platí při rezervaci týdenního pobytu. V případě zájmu o kratší pobyt se platí příplatek.

Cena nezahrnuje:
  • jednolůžkový pokoj 15 EUR/den
  • místní pobytovou taxu
Sleva pro děti na vyžádání v CK.
 
 Hotel akceptuje platební karty.
Rezervace přes S-GUIDE je vždy výhodná – porovnejte naši nabídku s vlastními hotelovými cenami!