Sanotel Bad Gastein

4

Středisko: Gasteinertal

Rakousko

Bad Gastein

Zimní Alpy
Sanotel Bad Gastein

Krátká specifikace: Typický lázeňský hotel ležící nedaleko centra města, s výhledem na vodopád.

LUXUSNÍ 2 km

Hotel je 2 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

pronájem kol snídaně společenská místnost polopenze výtah finská sauna posilovna garáže krytý bazén internet bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu) masáže dovolena domácí zvířata seminární místnost solarium parní lázeň
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- luxusní a prostorné pokoje
- výborná kuchyně

- široká nabídka wellness služeb

NEVÝHODY

- v centru města
- chybí parkovací místa, možnost parkování pouze v parkovacím domě za poplatek

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 480 km, od Brna 512 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu nalezente na této stránce)

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Sanotel leží přímo v centru města Bad Gastein, bezprostředně u vodopádu Gasteiner Wasserfall.
Pokoje: Hotel má celkem 73 pokojů rozdělených do dvou budov - vlastního hotelu a rezidence, která se nachází cca 2 minuty chůze od hotelu a kde jsou pouze apartmán a suity.
Dvoulůžkové pokoje pro 2 osoby (25-35m2, kategorie I., s výhledem na vodopád, kategorie Superior), 2-pokojové apartmá pro 4 osoby (27-59m2, 1 ložnice, 1 koupelna, obývací pokoj, minimální obsazenost 3 osoby) a 3-pokojová suite pro 6 osob (47-60m2, 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj, minimální obsazenost 3 dospělé osoby), rodinný pokoj pro 2 dospělé osoby a 2 děti.
Vybavení pokojů: Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou/WC, fénem, satelitní TV, minibarem, telefonem, internetovou přípojkou. Některé apartmány jsou vybaveny také čajovou kuchyňkou, mají balkon nebo terasu.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně nebo polopenze: Snídaně formou bohatých švédských stolů s bio-koutkem a čerstvým pečivem, večeře – výběr z menu o čtyřech chodech s možností volby ze 3 hlavních jídel, bufet s předkrmy a polévkami, bohatý salátový bar, možnost vegetariánské stravy.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Široké wellness služby, vnitřní bazén, whirlpol, finská sauna, parní lázeň, infračervená kabina solárium, fitness, relaxační místnost, možnost objednávky kosmetických služeb, manikury a pedikury, masáží a radonové koupele (pouze s lékařským potvrzením).
Pro večerní program: hotelová restaurace, hotelový bar, bazénový bar, lobby bar.
Pro děti: Dětský koutek.
Pro firmy: 2 vybavené seminární místnosti (kapacita max. 80 osob). K dispozici jsou projektory, flipchart, TV a projekční stěna.
Praktické: Možnost rezervace vstupenek na různé společenské akce, pokoje pro alergiky, hotelový skibus zajišťuje dopravu do lyžařského střediska zdrama.

 

zobrazit celý text