Sammers Nockresort

4

Středisko: Bad Kleinkirchheim

Rakousko

Bad Kleinkirchheim

Zimní Alpy

Krátká specifikace: Luxusní hotel ideální pro rodinnou dovolenou, přímo na sjezdovce!
Ceny již od EUR osoba/den včetně polopenze!

LUXUSNÍ 10 m

Hotel je 10 m vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

baby friendly snídaně společenská místnost polopenze výtah finská sauna posilovna garáže krytý bazén internet masáže parkoviště seminární místnost solarium parní lázeň stolní tenis vířivka
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- přímo v lyžařském areálu

- vybavení pro děti

- krásné wellness

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 560 km, od Brna 440 km

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotel se nachází na ideálním místě, přímo v lyžařském areálu. Vedle hotelu je dětská sjezdovka a cvičná louka, stejně jako lanovky s napojením do lyžařského areálu Bad Kleinkirchheim. Lyžařská škola a školička se nachází 150 m od hotelu. Hotel je propojen podzemní chodbou s hotelem Gartenhotel Kristall.
Charakter hotelu: Rodinný hotel s krásným wellness přímo v lyžařském areálu.
Pokoje: Celkem 98 pokojů a apartmá: Dvoulůžkový pokoj malý (22 m2), dvoulůžkový pokoj superior (34 m2), rodinný pokoj se dvěma ložnicemi (39 m2), apartmá Rosennock (35-42 m2), apartmá Brunnach (50 m2), jednolůžkový pokoj (21 m2).
Vybavení pokojů: Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou/WC, fén, župan, telefon, rádio, satelitní TV, balkon.

 

 

 

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou bufetových stolů s vita-koutkem, odpolední svačinka, večeře výběr z menu o čtyřech chodech, salátový bufet, nealkoholické nápoje během večeře (do 21.00 hodin), 1x týdně tematické bufety.


VOLNÉ TERMÍNY

Ubytování je možné ve všech termínech zimní sezóny 2012/2013.

PROGRAM

Relaxace: Wellness oáza - rodinný vnitřní bazén, sportovní vnitřní bazén, několik druhů saun, parní lázeň, whirlpool, fitness. Za poplatek solárium, masíže a kosmetické služby.
Pro večerní program: Lobby, útulné hospůdky "stube", kavárna, 2 bary s krbem, 1x týdně taneční večer. Za poplatek biliard a automaty.
Pro děti: Dětská herna, herna pro mládež, stolní tenis, stolní fotbal, lezecká stěna, zimní hřiště s trampolínou, 6x týdně MiniClub s hlídáním dětí od 12 měsíců.
Pro firmy: Seminární místnost s vybavením.
Praktické: Internetový koutek a připojení W-lan zdarma, vyhřívaná lyžárna, výtah, parkoviště, garáž.

 

 

zobrazit celý text

CENOVÉ INFORMACE

Uvedené ceny jsou platné za osobu a noc včetně polopenze!