Residence Zollerhof Dvouhvězdičkový hotel2 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Kronplatz
Město:
Nove Case
Vzdálenost z Prahy:
655 km
Vzdálenost z Brna:
686 km
Nejbližší sjezdovka:
do 5 km od ski areálu
Skibus:
do 200 m

Residence se nachází v malebné vesničce Neunhäusern cca 5 km od Kronplatzu a nejbližších lyžařských sjezdovek a vleků. Zastávka skibusu je vzdálena 100 m od apartmánů. Za dobrých  sněhových podmínek je možné běžkování v okolí residence.

Výhody

  • velice příznivé ceny
  • různé typy a kombinace apartmánů

Nevýhody

  • chybí internet
  • žádné wellness

Vybavení

Klasický italský bauernhof se zvířátky a s bydlením v přírodě. Některé apartmány jsou nově rekonstruovány.
Praktické: parkoviště, úschovna lyží, povolena domácí zvířata, možnost donášky pečiva i čerstvého mléka.

Ubytování

K dispozici je celkem 7 apartmánů pro 2-6 osob (apartmány lze různě nakombinovat). Přistýlky  jsou formou klasických postelí i pohovek, k dispozici je ložní prádlo. Apartmány nejsou bezbariérově uzpůsobeny.
Apartmán č. I - pro 2-3 osoby (25 m2): ložnice s manželskou postelí, kuchyňka s obývací částí a rozkládací pohovkoou, koupelna se sprchovým koutem/vanou a WC, balkon.
Apartmán č. II - pro 2 osoby (18 m2): ložnice s manželskou postelí, kuchyňka s obývací částí a rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem/vanou a WC, balkon.
Apartmán č. III - pro 4-6 osob, 2 ložnice, cca 43 m2): dvě ložnice s manželskou postelí, kuchyňka s obývací částí a rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem/vanou a WC, balkon.
Apartmán č. IV - pro 4-6 osob, 2 ložnice, cca 67 m2): dvě ložnice s manželskou postelí, kuchyňka s obývací částí a rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem/vanou a WC.
Apartmán č. V pro 4-6 osob, 2 ložnice, cca 59 m2): dvě ložnice s manželskou postelí, kuchyňka s obývací částí a rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem/vanou a WC.
Apartmán VI pro 2-3 osoby, 1 ložnice, cca 24 m2): ložnice s manželskou postelí, kuchyňka s obývací částí a rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem/vanou a WC.
Apartmán č. VII - pro 4-6 osob, 2 ložnice, cca 61 m2): dvě ložnice s manželskou postelí, kuchyňka s obývací částí a rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem/vanou a WC, balkon.

Stravování

Bez stravování. K přípravě jídla je možné využít vybavené kuchyňky, která se nachází v každém apartmánu. Ke snídani je možné přiobjednat čerstvé mléko a pečivo.

Cena nezahrnuje

  • závěrečný úklid EUR 30/apartmán/pobyt
  • místní pobytovou taxu

Cena zahrnuje

  • ubytování v apartmánu
  • ložní prádlo

Další ubytování v okolí Residence Zollerhof