Residence Garden Tříhvězdičkový hotel3 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Val Gardena / Gröden
Město:
Selva di Val Gardena
Vzdálenost z Prahy:
665 km
Vzdálenost z Brna:
729 km
Nejbližší sjezdovka:
do 50 m od ski areálu

Jedinečná poloha (20 m) přímo u lyžařských sjezdovek v Plan de Gralba, na úpatí Sella Group a Sassolungo, residence je naprosto ideálním výchozím bodem pro výlety do hor a leží jen kousek od městěčka Selva. Při pár minutách chůze najdete řadu restaurací a barů.

Výhody

 • 20 m od sjezdovky
 • Wi-Fi připojení zdarma
 • skromné wellness v residenci

Nevýhody

 • residence nedisponuje barem

Vybavení

Pokoj "Grandiose" pro 2 osoby (20-24 m2): Dvoulůžkový pokoj s LCD televizorem, telefonem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, bidetem a vysoušečem vlasů.
Apartmán "Junior" pro 2 osoby (25-30 m2): Apartmá se skládá z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, vybaveným kuchyňským koutem (varná deska, trouba, myčka nádobí a lednice s mrazákem), a z koupelny se sprchovým koutem, bidetem a sprchovým koutem. Apartmá nadále disponuje LCD televizorem, telefonem, rádiem a trezorem.
Apartmán "Imperial" pro 2-4 osoby (40-50 m2): Apartmá se skládá z dvoulůžkové ložnice, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, vybaveným kuchyňským koutem (varná deska, trouba, myčka nádobí a lednice s mrazákem), a z jedné/dvou koupelen se sprchovým koutem/vířivou vanou, bidetem a sprchovým koutem. Apartmá nadále disponuje LCD televizorem, telefonem, rádiem a trezorem.
Apartmán "Imperial Deluxe" pro 3-5 osob (50-60 m2): Apartmá se skládá z dvoulůžkové ložnice, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, vybaveným kuchyňským koutem (varná deska, trouba, myčka nádobí a lednice s mrazákem), a z jedné/dvou koupelen se sprchovým koutem/vířivou vanou, bidetem a sprchovým koutem. Apartmá nadále disponuje LCD televizorem, telefonem, rádiem a trezorem.
Apartmán "Royal" pro 4-6 osob (70 m2): Apartmá se skládá z dvoulůžkové ložnice, pokoje s dvěma oddělenými postelemi, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, vybaveným kuchyňským koutem (varná deska, trouba, myčka nádobí a lednice s mrazákem), a ze dvou koupelen se sprchovým koutem/vířivou vanou, bidetem a sprchovým koutem. Apartmá nadále disponuje LCD televizorem, telefonem, rádiem a trezorem.

Wellness

Menší wellness přímo v residenci. Možnost využití wellness centra hotelu Gardenia zdarma.

Ubytování

Pokoj "Grandiose" pro 2 osoby (20-24 m2): Dvoulůžková ložnice s LCD televizorem a telefonem. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem či vanou, bidetem a vysoušečem vlasů.
Apartmán "Junior" pro 2 osoby (25-30 m2): Jednopokojové apartmá s obývacím pokojem s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem (deska na vaření, trouba, myčka nádobí, lednice s mrazákem). Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, bidetem a vysoušečem vlasů. Dále disponuje rádiem, telefonem a trezorem.
Apartmán "Imperial" pro 2-4 osoby (40-50 m2): Apartmá s dvoulůžkovou ložnicí a obývacím pokojem s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem (deska na vaření, trouba, myčka nádobí, lednice s mrazákem). Pokoj má jednu či dvě vlastní koupelny se sprchovým koutem/vířivou vanou, bidetem a vysoušečem vlasů. Dále disponuje rádiem, telefonem a trezorem.
Apartmán "Imperial Deluxe" pro 2-4 osoby (50-60 m2): Apartmá s dvoulůžkovou ložnicí a obývacím pokojem s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem (deska na vaření, trouba, myčka nádobí, lednice s mrazákem). Pokoj má jednu či dvě vlastní koupelny se sprchovým koutem/vířivou vanou, bidetem a vysoušečem vlasů. Dále disponuje rádiem, telefonem a trezorem.
Apartmán "Royal" pro 4-6 osob (70 m2): Apartmá s jednou dvoulůžkovou ložnicí, jedním pokojem s dvěma oddělenými postelemi, obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem (deska na vaření, trouba, myčka nádobí, lednice s mrazákem). Pokoj má dvě vlastní koupelny se sprchovým koutem/vířivou vanou, bidetem a vysoušečem vlasů. Dále disponuje LCD televizorem, rádiem, telefonem a trezorem.

Stravování

Bez stravy: každý apartmán má vlastní kuchyňku k přípravě jídla. Vyjímkou je pokoj Grandiose, který při pobytu zahrnuje snídani.

Pro děti

Možnost využití Mini klubu v hotelu Gardenia.

Cena nezahrnuje

 • místní pobytová taxa
 • příplatek za snídani - 10 EUR/osoba/den
 • příplatek za večeři v hotelu Gardenia - 20 EUR/osoba/den
 • příplatek za domácího mazlíčka - malý 15 EUR/den; velký 20 EUR/den

Cena zahrnuje

 • ubytování bez stravy (neplatí pro pokoj Grandiose)
 • spotřeba energií - voda, plyn, elektřina
 • každodenní úklid
 • WI-FI připojení
 • venkovní parkování
 • wellness centrum v hotelu Gardenia
 • ložní prádlo
 • 10% sleva na kosmetické procedury v hotelu Gardenia
 • 15% sleva na půjčení lyžařského vybavení INTERSPORT

Videa

Další ubytování v okolí Residence Garden