Residence Casa Rosalba Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Livigno
Město:
Livigno
Vzdálenost z Prahy:
653 km
Vzdálenost z Brna:
791 km
Nejbližší sjezdovka:
do 400 m od ski areálu
Skibus:
do 50 m

Moderně zrenovovaná rezidence se nachází v centru Livigna. K nejbližšímu vleku a sjezdovce Campo Scuola je to 300 m. Běžkařské tratě se nachází 100 m od hotelu.

Výhody

  • skvělá poloha (blízkost centra i sjezdovek)
  • perfektně zařízené apartmány

Vybavení

Dům je postaven v typickém horském stylu. Prostorné a elegantně vybavené apartmány jsou nejlepším předpokladem pro strávení příjemné aktivní zimní dovolené. Budete bydlet v samém centru dění a přitom si užívat jak klidného prostředí, tak příjemného moderního zařízení - zkrátka dovolené i pro náročné.
Praktické: parkování na parkovišti, Wi-Fi zdarma, úschovna lyží.

Ubytování

Apartmán Rosalba1: apartmán pro 4-7 osob (60 m2): 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, balkon, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (pro 2 osoby), 2x koupelna (1x se sprchovým koutem a 1x s vanou).
Apartmán Rosalba2: apartmán pro 4-6 osob (50 m2): 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (pro 1 osobu). 2x koupelna (obě se sprchovým koutem).
Apartmán Rosalba3: apartmán pro 4-7 osob (60 m2): 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (pro 2 osoby), balkon, 2x koupelna (1x se sprchovým koutem a 1x s vanou).
Apartmán Rosalba4: apartmán pro 4-6 osob (50 m2): 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, balkon, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (pro 1 osobu), 2x koupelna (obě se sprchovým koutem).
Každý apartmán disponuje plně vybavenou kuchyňkou (mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač), TV se satelitním příjmem, součástí je ložní prádlo a ručníky, sdílená pračka (za poplatek).

Stravování

Bez stravy: k přípravě jídla je možné využít vybavené kuchyňky, která se nachází v každém apartmánu.

Cena nezahrnuje

  • příplatek za pobyt s domacím mazlíčkem

Cena zahrnuje

  • ubytování v apartmánu
  • ložní prádlo a ručníky
  • Wi-Fi připojení
  • závěrečný úklid

Další ubytování v okolí Residence Casa Rosalba