Post Hotel - Tradition & Lifestyle Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
3 Zinnen
Město:
San Candido/Innichen
Vzdálenost z Prahy:
603 km
Vzdálenost z Brna:
628 km
Nejbližší sjezdovka:
do 2 km od ski areálu
Skibus:
do 50 m

Hotel se nachází v centru města San Candido, v blízkosti pěší zóny. Tudíž v okolí se nachází další hotely, bary, restaurace a obchody. Nejbližší lanovka Haunold se nachází 500 m od hotelu. Skibus jezdí přímo od hotelu.

Výhody

  • výborná poloha
  • vlastní wellness
  • skvělá kuchyně

Nevýhody

  • pobyt dětí až od 14 let věku

Vybavení

Jelikož je to hotel pro dospělé, děti můžou být ubytované až od 14 let, tak zde zažijete klidnou dovolenou. Prostory hotelu jsou velmi vkusně zařízeny a cítíte, zde opravdu příjemně. Bonusem je skvělá poloha, výtečná kuchyně a wellness centrum.
Praktické: prodej skipasů na recepci, dovolen pobyt s domácími mazlíčky za poplatek, Wi-Fi připojení, parkoviště, garáž (za příplatek), výtah, lyžárna.

Aktivity

Bar, restaurace.

Wellness

Finská sauna, parní lázeň, vnitřní bazén, dvě relaxační místnosti, možnost objednání masáží a kosmetických procedur (za příplatek).

Ubytování

Klasický pokoj (25 m2) - pro 1-2 osoby, pokoj se nachází ve 4. patře, balkon, trezor, minibar, koupelna se sprchovým koutem, TV.

Pokoj Superior (35 m2) - pro 1-4 osoby, pokoj se nachází ve 4. patře, rozkládací pohovka, trezor, minibar, koupelna se sprchovým koutem, TV.

Pokoj "Il Cuore" (25 m2) - pro 1-2 osoby, moderněji zařízený, trezor, minibar, koupelna se sprchovým koutem, TV.

Pokoj "Il Cielo" (30 m2) - pro 1-2 osoby, moderněji zařízený, trezor, minibar, koupelna se sprchovým koutem, TV.

Suite "Il Sole" (50 m2) - pro 1-4 osoby, prostorný obývací a spací prostor, trezor, minibar, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, TV.

Suite Panorama (50 m2) - pro 2-4 osoby, součástí je jedinečná terasa s fantastickým výhledem na Dolomiti, trezor, minibar, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, TV.

Suite "La Nuvola" (70 m2) - pro 1-2 osoby, balkon, nejluxusnější apartmá, rozkládá se na dvou podlažích, trezor, minibar, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, TV.

Pokoj "La Stella" (40 m2) - pro 1-4 osoby, rozkládací pohovka, trezor, minibar, prostorná koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, TV.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): snídaně servírovaná formou bohatých bufetových stolů, večeře servírovaná výběrem z menu. Možnost přípravení veganských, bezlaktózových a bezlepkových pokrmů.

Cena nezahrnuje

  • místní pobytová taxa
  • příplatek za garáž 9 EUR/noc
  • příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 15 EUR/noc (bez stravy)

Cena zahrnuje

  • pobyt s polopenzí
  • vstup do hotelového wellness centra
  • lyžárna

Další ubytování v okolí Post Hotel - Tradition & Lifestyle