Pension Müllauerhof

Středisko: Saalbach Hinterglemm

Rakousko

Saalbach

Zimní Alpy
Pension Müllauerhof

Krátká specifikace: Rodinný pension nabízí kapacitu a vyžití pro školní třídy či větší skupiny ale i rodinné ubytování v příjemném prostředí, nachází se nedaleko Saalbachu.
Pension nabízí individuální ceny pro skupiny!

800 m

Pokoje: dvoulůžkový pokoj/snídaně | apartmán pro 3 osoby | apartmán pro 4 osoby | apartmán pro 5 osob | dvoulůžkový pokoj/polopenze

Hotel je 800 m vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

1 příspěvků
zobrazit všechny

Hodnocení

společenská místnost polopenze finská sauna internet parkoviště seminární místnost stolní tenis
Zavřít
Mapu

VÝHODY

  • možnost ubytování velkých skupin
  • cenová dostupnost a kvalitní služby
  • sportovní a společenské vyžití přímo v pensionu

NEVÝHODY

  • bez možnosti platby kreditní kartou
  • umístění u silnice

DOPRAVA

Doprava vlastní
Pro skupiny 15 a více osob možnost pronájmu autobusu.
Vzdálenosti od Prahy 530 km, od Brna 534 km.

UBYTOVÁNÍ

Umístění pensionu: Pension se nachází asi 20 minut pěší chůze od centra Saalbachu. Nejbližší lyžařský vlek je vzdálen asi 800m  od domu a je spojnicí k celému středisku. Zastávka skibusu je asi 100m od domu.
Charakter pensionu: Rodinný pension nabízí ubytování v komfortních vícelůžkových pokojích a apartmánech. Objekt se skládá ze dvou budov. Budova Jugendpensionu je vhodná pro ubytování větších skupin, školních tříd apod (až 95 lůžek).  Jsou zde vícelůžkové pokoje s patrovými postelemi, ale i samostatné pokoje pro učitele s pevnými lůžky, sejfem a TV. Druhá budova pensionu je oddělená a je vhodná pro rodinnou dovolenou (apartmány pro 2 - 5 osob, celkem 20 lůžek).
Pokoje: Pokoje jsou vybavené sprchovým koutem, WC. Pokoje pensionu mají i TV, telefon a balkon.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): snídaně (müsli, jogurt, párky a salámy, kakao, káva nebo čaj, čerstvé pečivo aj.), salátový bufet, večeře je formou menu o třech chodech, v létě večery s grilováním

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace:Finská sauna.
Pro večerní program:  Vstupní hala s krbem pro příjemné posezení. V Jugendpensionu je hala  pro sportovní vyžití, ale také pro diskotéku a jinou zábavu!
Pro děti: Velké hřiště (pro fotbal, beach volejbal, houpačky), zahrada se zvířecími mazlíčky, trampolína, lezecká stěna aj.
Praktické: K dispozici je prostorné parkoviště. Jugendpension má jídelnu, seminární místnost s TV, videem a DVD přehrávačem, místnost pro diskotéku a vnitřní hřiště se stolním tenisem, stolním fotbalem, sušárnu, lyžárnu a koutek s internetem. Pension neakceptuje kreditní karty, není vhodný pro tělesně postižené osoby a pobyt pejsků není dovolen. Internet je k dispozici.

zobrazit celý text