Panoramahotel Goldenes Kreuz

3

Středisko: Val Senales / Schnalstal

Itálie

Val Senales

Zimní Alpy
Panoramahotel Goldenes Kreuz

Krátká specifikace:

Komfortní 3* hotel v klidném prostředí s panoramaty, s wellness, vhodný pro rodiny.

10 km

Pokoje: Anemone | Lärche | Silberdistel

Hotel je 10 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

baby friendly společenská místnost polopenze výtah finská sauna internet masáže parkoviště dovolena domácí zvířata parní lázeň vířivka

VÝHODY

-klidné prostředí s panoramatickými výhledy
-výtečná hospůdka a pizzerie
-wellness
-Wi-fi

NEVÝHODY

-vzdálenost od lyžařského střediska

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní. 
Pro skupiny 15 a více osob možnost pronájmu autobusu.
Vzdálenosti od Prahy 722 km, od Brna 784 km

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Panoramahotel Goldenes Kreuz se nachází ve vesničce Madonna di Senales v klidném prostředí obklopený loukami a lesy. Nejbližší lyžařské středisko s lanovkou je vzdáleno 10km. Je možné využít hotelového skibusu, který hotelové hosty převeze do střediska. Hosté mohou využít hotelové wellness, pokud by si ale chtěli zaplavat v krytém bazénu, musí urazit 15km.
Charakter hotelu: 3*s hotel byl kompletně renovovaný v roce 2006, nabízí tak hostům veškerý komfort a možnost relaxace po celodenním lyžování. Hotel rád uvítá i malé návštěvníky. Hned vedle hotelu se nachází dětské hřiště. Zde mohou děti i nerušeně sáňkovat, jelikož zde není žádná doprava. Mohou si také zahrát na farmáře. Hotelový oslík Fridolín, poník Franzi, kozi, ovečky a prasátka si rády s dětmi hrají. Pokud děti budu chtít mohou pomáhat i ve stájích.
Pokoje: Hotel disponuje 25 pokoji různého typu. Všechny pokoje mají balkon s překrásným panoramatickým výhledem do okolí. Jedná se o pokoje: Anemone - vhodný pro rodiny, Lärche - menší než Anemone nacházející se v nové budově s výhledem na les, Silberdistel - zařízený v tyrolském stylu ve staré budově.  Hotel je bezbariérově přístupný.
Vybavení pokojů: Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, fénem, satelitním TV, telefonem, rádiem a pokojovým sejfem a wi-fi připojením.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně je podávána formou švédských stolů, večeře je připravena formou výběru z menu o čtyřech chodech, součástí večeře je také salátový bufet. Pro hosty přichystáno také odpolední občerstvení s koláčky a ovocem. Během pobytu jsou servírovány také místní speciality. Je také možné objednat vegetariánskou stravu. Jídelní lístek je v němčině. Pro děti je připraveno speciální dětské menu a dětská stolička.

VOLNÉ TERMÍNY

Ubytování je možné ve všech termínech zimní sezóny 2013 /2014.

PROGRAM

Relaxace: Hosům je k dispozici hotelové wellness s whirpool, finskou saunou, infra kabinami, parními lázněmi, masážemi, zábaly, peelingem a dalšími kosmetickými službami. Přístup do wellness mají děti od 6 let.
Večerní program: Restaurace, hotelový bar, společenská místnost
Pro děti: Dětské hřiště s možností sáňkování, spousta zvířátek, se kterými si mohou hrát, dětské menu, postýlka, dětská stolička
Praktické: Lyžárna, parkoviště, skibus, výtah

zobrazit celý text

CENOVÉ INFORMACE

Uvedené ceny jsou platné pro osobu a noc s polopenzí při týdenním pobytu. Kratší pobyt možný na vyžádání.

Cena nezahrnuje:

  • jednolůžkový pokoj 12 EUR
  • pobyt s domácím mazlíčkem 5 EUR

Sleva pro děti, spící se svými rodiči na pokoji:

  • děti do 3 let - zdarma
  • 4 - 6 let - 50% sleva
  • 7 - 12 let - 30%
  • starší 13 let - 10%
Hotel akceptuje platební karty.

Rezervace přes S-GUIDE je vždy výhodná – porovnejte naši nabídku s vlastními hotelovými cenami!