Natur & Aktiv Resort Ötztal

4

Středisko: Sölden - ledovec Rettenbach a Tiefenbach, Ötztal - Sölden

Rakousko

Oetz

Zimní Alpy
Natur & Aktiv Resort Ötztal

Krátká specifikace: Vesnička ve vesničce...to je luxusní Natur & Aktiv Resort Ötztal****, nádherné útočiště v Tyrolských horách s impozantním výhledem na pohoří Ötztal a Stubaiské Alpy. Nabízí různé typy pokojů a prostorné apartmány v dřevěných chaletech. A to vše je pouhý 1 km od lyžařské střediska Hochoetz.

LUXUSNÍ 1,1 km

Pokoje: Dvoulůžkový pokoj Romantik

Hotel je 1,1 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

baby friendly snídaně polopenze finská sauna zahrada internet bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu) masáže parkoviště dovolena domácí zvířata seminární místnost solarium
Zavřít
Mapu

VÝHODY

 • klidné prostředí
 • luxusní ubytování v pokojích nebo apartmánech
 • doobjednání snídaní či rozšířené polopenze u apartmánů
 • WLAN připojení

NEVÝHODY

 • chybí bazén
 • leží v malé vesnici s menším společenským vyžitím
 • vzdálenost k ledovcům

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 15 a více osob je možné pronajmout autobus na vyžádání.
Vzdálenosti: od Prahy 546 km, od Brna 632 km.

UBYTOVÁNÍ

Umístění ubytování: Nature Resort Ötztal se nachází na slunném místě vesničky Oetz jen 500 m od centra. Nejbližší lyžařský vlek Achenkogelbahn v lyžařském středisku Hochoetz je v dosahu 1,1 km a velké lyžařské středisko Sölden s ledovci Rettenbach a Tiefenbach je 30 km. 
Charakteristika ubytování: Nature Resort Ötztal je rezort stylizovaný do podoby malé horské vesnice s výhledem na malebné hory u vstupu do údolí Ötztal. Prostorné pokoje a apartmány jsou rozmístěny v 11 různých dřevěných budovách. Ötztal Nature Resort má dvůr s restaurací, která podává bohaté bohaté snídaně formou bufetu, odpolední svačiny a 4chodové večeře. Hosté mohou vyrazit také do wellness centra s masážemi, na sluneční terasu nebo na náves, u které je říčka, rybník, louky a zahrady. V zimě provozuje Nature Resort v lyžařském areálu Hochoetz vlastní půjčovnu lyží.


Popis chaletů:

Popis apartmánů:
Chalet-Apartment Tyrol pro 2-3 osoby (34 m2): ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 osobu, kachlovými kamny a kompletně zařízenou kuchyňskou linkou (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, myčka), koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, SAT-TV, rádio, telefon, trezor, WLAN připojení.
Chalet-Apartment Flair pro 2-3 osoby (43 m2 + 10 m2 veranda): ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 osobu, kachlovými kamny a kompletně zařízenou kuchyňskou linkou (sporák, lednička, mikrovlnná trouba), koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, SAT-TV, rádio, telefon, trezor, WLAN připojení, veranda.
Familien-Apartment Flair pro 4-5 osob (60 m2 + 31 mterasa): ložnice s manželským lůžkem, ložnice s oddělenými lůžky, obývací pokoj s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, myčka), koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, SAT-TV, rádio, telefon, trezor, WLAN připojení, terasa.
Familien-Apartment Loft pro 4-5 osob (64 m2 + 10 m2 veranda): ložnice s manželským lůžkem, ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 osobu a kompletně zařízenou kuchyňskou linkou (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, myčka), koupelna se sprchovým koutem, oddělené WC, fén, SAT-TV, rádio, telefon, trezor, WLAN připojení, veranda.

Popis pokojů:
Landhaus-Zimmer Tradition pro 2 osoby (17 m2): ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, SAT-TV, rádio, telefon, trezor, WLAN připojení, některé s balkonem.
Dependance-Zimmer Tradition pro 2-3 osoby (20 m2 pokoj + 8 m2 balkon/veranda): ložnice s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, SAT-TV, rádio, telefon, trezor, WLAN připojení, veranda nebo balkon orientovaný na jihozápad.
Landhaus-Zimmer Idylle pro 2-3 osoby (23 m2): ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s lůžkem pro 1 osobu ve vyvýšeném patře, koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, SAT-TV, rádio, telefon, trezor, WLAN připojení, lednička.
Landhaus-Zimmer Romantik pro 2 osoby (26 m2): ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, SAT-TV, rádio, telefon, trezor, WLAN připojení, některé s verandou.
Lifestyle-Zimmer Chic pro 2-3 osoby (32 m2 + 6 mbalkon): ložnice s manželským lůžkem opticky oddělenou malou kuchyňskou linkou (kávovar, lednička) od sedacího koutku, prosklená koupelna s masážním sprchovým koutem, oddělné WC, fén, SAT-TV, rádio, telefon, trezor, WLAN připojení, balkon.
Lifestyle-Zimmer Chic de Luxe pro 2-3 osoby (40 m2 + 8 m2 veranda): ložnice s manželským lůžkem opticky oddělena od sedacího koutku s rozkládací pohovkou pro 1 osobu, malou kuchyňskou linkou (kávovar, lednička) a otevřenou koupelnou s vanou a sprchovým koutem, oddělné WC, fén, SAT-TV, rádio, telefon, trezor, WLAN připojení, veranda.

STRAVOVÁNÍ

Rozšířená polopenze u pokojů (v ceně nabídky): snídaně jsou podávány fomou bohatého bufetu, sladká odpolední svačinka podávána od 15:00 do 17:00 hod., 4chodové večeře jsou servírovány výběrem z menu a podávány od 17:30 hod. v restauraci Achwirt.
Bez stravy: každý apartmán má vlastní kuchyňku. Možnost doobjednání snídaní nebo rozšířené polopenze.

 

VOLNÉ TERMÍNY

Ubytování je možné ve vybraných termínech zimní lyžařské sezony 2017/2018.

PROGRAM

Relaxace: sauna, biosauna, infračervená sauna, odpočinková zóna, solárium (za příplatek), masáže (za příplatek)
Večerní program: restaurace 
Pro děti: hlídání dětí
Praktické: recepce, WLAN připojení zdarma, domácí mazlíček povolen za příplatek, parkoviště zdarma

zobrazit celý text

CENOVÉ INFORMACE

Uvedené ceny jsou platné za osobu/noc u pokojů včetně rozšířené polopenze a za apartmán/noc bez stravy pro minimální počet osob při pobytu na 7 nocí. Kratší pobyty na vyžádání u CK.

Slevy pro děti (platí při pobytu se dvěma plně platícími osobami na pokoji):

 • do 5,9 let - ZDARMA
 • od 6 do 16 let - 10% sleva

Cena zahrnuje:

 • ubytování v pokoji s rozšířenou polopenzí / apartmánu bez stravy
 • ložní prádlo, ručníky a župany
 • vstup do wellness centra
 • WLAN připojení
 • parkování

Cena nezahrnuje:

 • místní pobytovou taxu: 3 EUR/ osoba starší 15 let/ noc
 • závěrečný úklid u apartmánů: 55 EUR - 95 EUR/ dle typu ubytování
 • příplatek za snídaně u apartmánů: 16 EUR (440,- Kč)/ osoba/ den
 • příplatek za rozšířenou polopenzi u apartmánů: 39 EUR (1.073,- Kč)/ osoba/ den, cena pro dítě na vyžádání
 • příplatek za dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou: 20 EUR/ noc, cena pro dítě na vyžádání
 • příplatek za obyt s domácím mazlíčkem: 15 EUR/ den (bez stravy)
 • příplatek za krátkodobý pobyt


Check-in:
od 14:00 od 18:00 hod., Check-out: do 10:00 hod.

Rezervace přes S-GUIDE je vždy výhodná - porovnejte naši nabídku s vlastními cenami ubytovatele.