Hotel Wasnerin

4

Středisko: Tauplitz, Altaussee

Rakousko

Bad Aussee

Zimní Alpy
Hotel Wasnerin

Krátká specifikace: Luxusní exluzivní hotel s nádherným panoramatickým výhledem a pohádkovým komplexem služeb.

LUXUSNÍ 6 km

Hotel je 6 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

baby friendly snídaně společenská místnost polopenze výtah finská sauna posilovna golf krytý bazén internet masáže venkovní vyhřívaný bazén parkoviště seminární místnost posezení u krbu solarium parní lázeň
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- nádherný výhled z celého hotelu
- exceletní wellness
- široká škála lékařských a různých doprovodných služeb

NEVÝHODY

- relativně větší vzdálenost od sjezdovky

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 400 km, od Brna 410 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu nalezente na této stránce).

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotel se nachází na ideálním místě v srdci Bad Aussee. Z celého hotelu je nádherný výhled. Nejbližší lanovka je v dosahu 6 km od hotelu. Po dohodě možno použít skibus.
Charakter hotelu: Exkluzivní a luxusně zařízený hotel s velmi příjemnou obsluhou.
Pokoje: K dispozici jsou klasické dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, studia a suite.
Vybavení pokojů: 
Dvoulůžkový pokoj "Vital": 32 m², pro 2 -3 osoby, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou (některé koupelny mají okno s krásným výhledem), WC zvlášť, telefon, satelitní TV, rádio, přípojka na internet, fén, minibar, pokojový sejf, koupací plášť, pantofle a balkon.
Hotel má k dispozici ještě studia a suite:
Studio "Romantik" nebo "Zirben": 37 m², pro 2 - 4 osoby, Suite Wasnerin Typ 1: 44 - 50 m², pro 2 - 4 osoby, Suite Wasnerin Typ 2: 52 - 54 m², pro 2 - 4 osoby a Penthouse Suite: 73 m², pro 2 - 4 osoby.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatých švédských stolů, večeře – výběr ze tří menu o čtyřech chodech, galavečeře připraveny z místních bio-potravin, vegetariánská strava, jídelní lístek je také v anglickém jazyce. Široký výběr vín.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny ubytování a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Jedinečná a bohatá wellness nabídka.  Vnitřní bazén s teplotou 34 ºC s vodními masážními proudy a kaskádou. Vnější bazén, whirlpool, finská sauna, infračervená kabina, bylinková sauna, kneippovy vaničky, inhalační sauna, privátní sauna pro 2 osoby, parní lázeň, solárium, kardio-fitness, relaxační oáza s masážními sedátky, možnost objednání různých typů masáží, široké kosmetické služby jako manikúra a další péče o pleť, pedikúra a další péče o nohy, kadeřník. Raritou je široká škála dalších doprovodných služeb, které nabízí hotelové centrum zdraví: základní zdravotní služby a hotelový lékař, mini-plastická chirurgie, stomatolog, poradna pro správnou denní výživu, pilates, meditativní programy, yoga a mnoho dalších.
Pro večerní program: Rozlehlá restaurace rozdělená do čtyř částí, zahrada, lobby, hotelový bar s galérií, společenská místnost s krbem, čítárna, biliárd a různé společenské hry, terasa s panoramatickým výhledem, venkovní terasa.
Pro děti: Dětský koutek a dětský bazén.
Pro firmy: Tři kompletně a moderně zařízené seminární místnosti pro 45, 55 a 94 osob.
Praktické: Výtah, parkoviště.

zobrazit celý text