Hotel Waldfrieden

4

Středisko: Schladming Dachstein , Dachstein - ledovec , Schladming (Planai a Hochwurzen)

Rakousko

Rohrmoos - Schladming

Zimní Alpy
Hotel Waldfrieden

Krátká specifikace: Luxusně vybavený horský alpský hotel umístěný naproti sjezdovek s krásným výhledem na město.

LUXUSNÍ 50 m

Hotel je 50 m vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

3 příspěvků
zobrazit všechny

Hodnocení

baby friendly snídaně společenská místnost polopenze finská sauna posilovna zahrada internet masáže venkovní vyhřívaný bazén parkoviště seminární místnost solarium parní lázeň
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- nádherně vybavený hotel
- rozsáhlé wellness služby
- relativně příjemné ceny
- v těsné blízkosti sjezdovky

NEVÝHODY

- relativně větší vzdálenost od centra města

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 414 km, od Brna 426 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu nalezente na této stránce).

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Luxusní a elegantní hotel se nachází na kopečku přímo naproti lyžařského areálu s krásným panoramatickým výhledem na dachsteinský horský masiv. Lyžařské sjezdovky jsou vzdáleny 50 m od hotelu. V dosahu 70 m od hotelu jsou sjezdovky upravené také pro noční lyžování.
Charakter hotelu: Moderně zařízený rodinný hotel s individuálním přístupem ke klientům.
Pokoje: Pokoje s výběrem třech různých kategorií. Dvoulůžkové pokoje jsou pro 2 - 4 osoby a rodinné pokoje (dva propojené pokoje) jsou pro max. 5 osob.
Vybavení pokojů: V 16 pokojích je možné kabelové  připojení na internet za poplatek 3 EUR/1 hod
Dvoulůžkový pokoj "Ennstal": 22 - 30 m², pro 2 - 3 osoby, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC zvlášť, pohovka, psací stolek, satelitní TV, telefon, pokojový sejf, fén, kosmetický koutek, balkon.
Dvoulůžkový pokoj "Dachstein": 35 m², pro 2 - 4 osoby, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC zvlášť, balkon nebo terasa, satelitní TV, telefon, pokojový sejf, fén, kosmetický koutek, sedací koutek .
Rodinný pokoj "Tauern": 28 - 35 m², pro max. 5 osob, 2 ložnice, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC zvlášť, obývací prostor s pohovkou, sedací koutek, telefon, satelitní TV, fén, kosmetický koutek, pokojový sejf, terasa nebo balkon.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatých švédských stolů, müsli,  čajový bar, večeře – výběr ze tří menu o čtyřech chodech, salátový bufet, různé tématické večery jako galavečer s desertovým bufetem, speciality místní kuchyně. K dispozici také dětské menu a dětský bufet.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Wellness oáza nabízí kompletní služby - solárium, možnost objednání masáží, kadeřnictví, fitness, relaxační místnost, sauna, infračervená kabina, finská sauna, bylinková aroma sauna, intimní sauna pouze pro 2 osoby, parní lázeň, whirlpool, venkovní bazén.
Pro večerní program: Hotelový bar, restaurace, stube a  zimní zahrada, hotelová hala s internetovým koutkem.
Pro děti: Dětský koutek a venkovní dětské hřiště. Rodinné pokoje (dva propojené pokoje). Dětské menu a dětský bufet. Odpolední dětské video.
Pro firmy: Zařízená seminární místnost pro max. 20 osob.
Praktické: Parkoviště, lyžárna.

zobrazit celý text