Hotel Royal Hinterhuber

4

Středisko: Kronplatz

Itálie

Bruneck

Zimní Alpy
Hotel Royal Hinterhuber

Krátká specifikace: Luxusní hotel s noblesním zázemím a jedinečným areálem v srdci Kronplatzu.
Ceny již od 95 EUR osoba/den s polopenzí.

LUXUSNÍ 1 km

Pokoje: Jednolůžkový pokoj | Dvoulůžkový a rodinný pokoj Panorama | Dvoulůžkový a rodinný pokoj Roayl | Suite Panorama a Romantic | Suite Penthaus

Hotel je 1 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

baby friendly snídaně společenská místnost polopenze výtah posilovna zahrada krytý bazén internet masáže venkovní vyhřívaný bazén parkoviště dovolena domácí zvířata solarium parní lázeň stolní tenis tenis

VÝHODY

  • nádherné prostorné pokoje
  • osobní přístup ke klientovi
  • luxusní wellness služby
  • vnitřní i venkovní bazén
  • rozsáhlý hotelový areál s vlastním parkem

NEVÝHODY

  • leží na samostatném místě za Bruneckem, nutné dojíždění

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 651 km, od Brna 700 km 

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotelový komplex skládající se z hotelu, rezidence a rozsáhlého areálu s bazénem a vlastním parkem leží na samostatně stojícím a velmi klidném místě v Reischachu. Restaurace a obchůdky jsou 700 m od hotelu. Od hotelu jezdí vlastní hotelový autobus k lanovkám do lyžařského areálu i turistický autobus do Brunecku. Centrum Brunecku je v dosahu 3,5 km. Nejbližší lanovka je vzdálena 1 km.
Charakter hotelu: Noblesní hotel s luxusními pokoji a suitami. Hotel se vyznačuje přátelskou a milou atmosférou a osobitým přístupem ke klientovi. K dispozici je 47 pokojů a suite.
Pokoje: Dvolůžkové pokoje pro 2 - 4 osoby 22-33 m², rodinné pokoje 44-66 m², hotelové suite 44-50 m² a luxusní penthaus royal suite 140 m². Ubytování je možné také v apartmánové rezidenci ležící v hotelovém areálu nebo ve *** hotelu ležícím v centru Brunecku.
Vybavení pokojů: Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou/WC a bidetem (některé pokoje mají koupelnu a WC zvlášť), dále fén, župan a papuče, kabelová TV, rádio, telefon, internetová přípojka přes kabel, trezor, minibar, balkon. Komfortnější pokoje a suite mají 1-2 koupelny a WC oddělené a 1-2 oddělené sedací koutky a šatnu.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatých švédských stolů s bio-koutkem a čerstvým pečivem, večeře – výběr ze tří menu o čtyřech chodech a bohatý salátový bar, možnost vegetariánské stravy na požádání, dvakrát týdně gala-večeře nebo jiho-tirolské speciality. Jídelní lístek je také v angličtině.

VOLNÉ TERMÍNY

Ubytování je možné ve vybraných termínech zimní lyžařské sezony 2017/2018.

PROGRAM

Relaxace: Impozantní relaxační zóna s venkovním vyhřívaným bazénem, dále vnitřní panoramatický bazén, relaxační místnost, finská sauna, bylinková sauna, infračervená kabina, aromatické masážní sprchy, kneippovy vaničky, ledová jeskyně, vitamínový bar, parní lázeň, vodní postele, možnost objednání masáží (široký výběr typů masáží), solárium, beauty koutek a fitness.
Pro večerní program: Hotelový bar, restaurace, společenská místnost, terasa s překrásným panoramatickým výhledem, jezírko s altánem, vlastní rozsáhlý park, internetový koutek s WIFI za poplatek: 3EUR/15min, 5EUR/30min, 9EUR/60min,klient musí mít vlastní PC
Pro děti: Venkovní dětské hřiště, stolní tenis a stolní fotbal.
Praktické: Recepce se skimapama, výtah, vyhřívaná lyžárna, parkoviště.

zobrazit celý text

CENOVÉ INFORMACE

 Uvedené ceny jsou platné za osobu/noc s polopenzí

Pro konkrétní termíny a ceny se informujte v naší cestovní kanceláři.

Ubytování v klasických sedmidenních turnusech. V případě zájmu o kratší pobyt bude účtován příplatek.

Sleva pro děti spící se svými rodiči na pokoji

  • 0 - 6 let - sleva 50%
  • 6 - 12 let - sleva 30% 

Rezervace přes S-GUIDE je vždy výhodná – porovnejte naši nabídku s vlastními hotelovými cenami!