Hotel Regina

3

Středisko: Gasteinertal

Rakousko

Bad Gastein

Zimní Alpy
Hotel Regina

Krátká specifikace: Lázeňský hotel zařízený v honosném italském stylu se nachází přímo v centru Bad Gasteinu.

1 km

Hotel je 1 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

snídaně společenská místnost polopenze výtah finská sauna masáže parkoviště dovolena domácí zvířata posezení u krbu solarium parní lázeň vířivka
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- Romantické zařízení hotelu
- Strategické umístění v blízkosti veškeré infrastruktury
- Večeře formou švédských stolů
- Možnost lázeňských procedur přímo na hotelu

NEVÝHODY

- Hotel není zařízen pro pořádání seminářů

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenost od Prahy 482 km, od Brna 549 km

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotel se nachází v posledním z lázeňských městeček v Gasteinském údolí - v Bad Gasteinu. Nachází se na vyvýšeném místě s výhledem na město, jen 8-10 min chůze od lanovek, centrálního náměstí Mozart Platz, lázní Felsentherme a kongresového centra.
Charakter hotelu: Hotel je postavem v secesním stylu "Belle Epoque" a rustikálním nábytkem stylizovaný do italské romantiky.
Pokoje: 2-lůžkové až 6-lůžkové pokoje, přistýlky jsou řešeny formou pevných lůžek.
Vybavení pokojů: Pečlivě zařízené pokoje vybaveny ručně malovaným nábytkem, koupelnou s vanounou nebo sprchou, odděleným WC, bidetem, fénem, satelitním TV, telefonem, pokojovým sejfem a na přání také minibarem. Více než polovina pokojů je vybavena balkónem.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Pobyt zahájíte přípitkem na přivítanou. Dále se bude podávat snídaně formou bohatých švédských stolů s biokoutkem a večeře - formou švédských stolů s výběrem studených a teplých jídel, salátů apod.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Pro večerní program: hotelová Spaghetteria, hotelový bar a hotelová kavárna, nabídka italských vín, posezení u otevřeného krbu, společenská místnost s TV a videem
Relaxace: Whirlpool, finská sauna, možnost odpočinku na čerstvém vzduchu, turecká parní lázeň, masážní sprchy, možnost objednání masáží a lázeňských procedur (termální voda obohacená radonem), sluneční terasa (k využití i v zimě), nejbližší lázně Felsentherme jsou vzdáleny 8-10 minut chůze od hotelu, novější a modernější Alpentherme v sousedním Bad Hofgastein cca 15 minut jízdy.
Praktické: Lyžárna s vyhřívanými sušáky na lyžařské boty, parkoviště, zastávka skibusu cca 100 m od hotelu.

zobrazit celý text