Hotel Orgler

4

Středisko: Kaprun - ledovec Kitzsteinhorn, Zell am See - Kaprun

Rakousko

Kaprun

Zimní Alpy
Hotel Orgler

Krátká specifikace: Komfortní hotel s ideálním přístupem na ledovec Kitzsteinhorn v Kaprunu.

LUXUSNÍ 500 m

Pokoje: dvoulůžkový pokoj/sprcha | dvoulůžkový pokoj/vana | jednolůžkový pokoj/sprcha | apartmá "Klein" malé | Apartmá Gross | Suite | Apartmá "Groß" velké

Hotel je 500 m vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

snídaně společenská místnost polopenze finská sauna posilovna garáže golf masáže parkoviště dovolena domácí zvířata seminární místnost solarium parní lázeň
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- hotel nabízí výhodné balíčky na ubytování
- nachází se v centru města
- ideální poloha na ledovec Kitzsteinhorn
- Internetové připojení WLAN v lobby a na recepci zdarma

NEVÝHODY

- chybí vnitřní bazén

 

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 480 km, od Brna 523 km

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotel se nachází na výhodném místě přímo v centru Kaprunu.  Vzdálenost k ledovci Kitzsteinhorn je cca 6 km. Letní sportovní centrum s bazénem je umístěno 1 - 2 minuty pěší chůze od hotelu.
Charakter hotelu: Komfortní hotel vhodný pro celoroční dovolenou díky výhodné poloze v blízkosti ledovce. Skoro všechny pokoje mají balkon.
Pokoje: Komfortní dvoulůžkové pokoje pro 2 - 4 osoby s možností přistýlek formou pohodlných pohovek. Luxusní hotelová apartmá nebo suite pro 2 - 4 osoby.
Vybavení pokojů: Pokoje jsou vybaveny: koupelna/WC, fén, satelitní TV, minibar, telefon, rádio, pokojový sejf, balkón nebo terasa. Hotelová apartmá a suite se skládají ze 2 oddělených pokojů a mají navíc sedací koutek.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze nebo snídaně (v ceně nabídky): snídaně formou bohatých švédských stolů s bio-koutkem, večeře - výběr z menu o čtyřech chodech, salátový bufet, v průběhu týdne speciální večeře – např. fondue, romantická večeře při svíčkách, večeře s živou hudbou. Jídelní lístek je také v anglickém jazyce.

VOLNÉ TERMÍNY

 Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Rozsáhlé wellnes služby s whirlpool, dále finská sauna, turecká parní lázeň, solárium, fitness, možnost objednání masáží.
Pro večerní program: Sluneční terasa s barem, společenská místnost s možností posezení u krbu, stylová restaurace, hotelový bar.
Pro firmy: Moderně zařízená seminární místnost s kapacitou až 30 osob.
Praktické: Parkoviště, garáž, půjčovna kol a možnost objednání různých letních výletů. Internetové připojení WLAN v Lobby a na recepci zdarma.

zobrazit celý text