Hotel Moserhof

4

Středisko: Millstättersee - Goldeck

Rakousko

Seeboden am Millstättersee

Zimní Alpy
Hotel Moserhof

Krátká specifikace: Luxusní hotel s individuálním přístupem personálu a krásným wellness. Cena již od EUR za osobu a noc s polopenzí!

6 km

Hotel je 6 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

1 příspěvků
zobrazit všechny

Hodnocení

baby friendly pronájem kol snídaně společenská místnost polopenze finská sauna zahrada krytý bazén masáže venkovní vyhřívaný bazén parkoviště dovolena domácí zvířata parní lázeň vířivka

VÝHODY

- perfektní přístup personálu
- wellness s přírodním bazénem
- intenet na pokojích

NEVÝHODY

- větší vzdálenost k lyžařským střediskům

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní. 
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 529 km, od Brna 466 km.

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotel se nachází 7 min pěší chůze od centra městečka Seeboden a 7 min od jezera Millstättersee. Hotýlek se rozkládá mezi dvěma národními parky Hohe Tauern a Nockberge. V okruhu od 6 do 30 km se nachází četné lyžařské oblasti Korutan. Hotel je výborným výchozím bodem pro pěší turistické túry a další aktivní výlety.
Charakter hotelu: Luxusní oblíbený hotel s naprosto špičkovým přístupem personálu a krásnou zahradou s přírodním koupacím jezírkem.
Pokoje:
Junior Suite Relax (pro 2-3 osoby): 36 m2; dvoulůžkový prostorný pokoj s pohodlnou pohovkou,koupelna se sprchovým koutem, WC, infračervená  kabinka s hudbou a hrou světel , kabelová TV, rádio, telefon, pokojový sejf, internetová přípojka WLAN, sedací kout, balkon.
Junior Suite Romantik (2-3 osoby): 36 m2; dvoulůžkový prostorný pokoj s volně stojící vanou přímo v pokoji, koupelna se sprchovým koutem, WC, kabelová TV, rádio, telefon, pokojový sejf, internetová přípojka, sedací kout.
Dvoulůžkový pokoj  Deluxe (2-3 osoby): 25-30 m2; dvoulůžkový pokoj, sedací koutek s pohodlnou pohovkou pro možnost lůžka pro 3.osobu, koupelna se sprchovým koutem, WC, kabelová TV, rádio, telefon, pokojový sejf, internetová přípojka, sejf, balkon.

Maisonette (pro 2-4 osoby): 35 m2; dvoulůžkový pokoj na dvou úrovních, oddělená ložnice a obývací část s pohodlnou rozkládací pohovkou pro další 1-2 osoby, koupelna se sprchovým koutem, WC, kabelová TV, rádio, telefon, pokojový sejf, internetová přípojka WLAN, balkon.
Dvoulůžkový pokoj Komfort (2 osoby): 20-25 m2; dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, WC, kabelová TV, rádio, telefon, pokojový sejf, internetová přípojka.
Dvoulůžkový pokoj  Standard (2 osoby): 22 m2; dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, WC, kabelová TV, rádio, telefon, pokojový sejf, internetová přípojka, sejf.

Jednolůžkový pokoj: 16 m2; koupelna se sprchovým koutem, WC, kabelová TV, rádio, telefon, pokojový sejf, internetová přípojka, sejf, balkon.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatých švédských stolů s čerstvými džusy, čajovým barem a bio-koutkem, večeře - výběr z menu o čtyřech chodech. Místní i mezinárodní speciality a produkty vlastního hospodářství.

VOLNÉ TERMÍNY

Ubytování je možné ve všech termínech zimní sezóny 2012/2013.

PROGRAM

Relaxace: Relaxační centrum - vnitřní bazén s protiproudem a vířivými proudy, finská sauna, parní lázeň, posilovna s kardio-přístroji, odpočinková místnost s uklidňujícím světlem. Masáže a kosmetika za poplatek. Venkovní přírodní bazén s lehátky a vířivka.
Pro večerní program: Hotelový bar s restaurací, útulná terasa.
Praktické: Zahrada, výtah, parkoviště, internetové připojení WLAN za poplatek, půjčovna kol, "Moserhof-kazeta" s nabídkou výletů.

zobrazit celý text

CENOVÉ INFORMACE

Uvedené ceny jsou platné za osobu a noc včetně polopenze!

Ceny platí pro pobyt od 4 nocí. Při krátkod pobytu se platí příplatek.

Sleva pro děti spící na pokoji se svými rodiči:

  • do 3-let ZDARMA
  • 4-11 let  35 EUR/noc
  • od 12 let  50 EUR/noc


Příplatek za dětskou postýlku 10 EUR/noc.

Příplatek za psa 10 EUR/noc (beze stravy).

Rezervace přes S-GUIDE je vždy výhodná – porovnejte naši nabídku s vlastními hotelovými cenami!